Artur Rojek gorzko do Łukasza Minty: „To może być przykre, że wydarzenie, które było także twoim pomysłem udało się bez ciebie”

W jednej sprawie obie strony się zgadzają: skończy się w sądzie.


2022.12.06

opublikował:

Artur Rojek gorzko do Łukasza Minty: „To może być przykre, że wydarzenie, które było także twoim pomysłem udało się bez ciebie”

fot. Dorota Szulc

Choć Łukasz Minta początkowo zapowiadał, że nie planuje iść do sądu ze sprawą festiwalu Great September. Jeden z pomysłodawców imprezy opublikował w ubiegłym post, w którym poinformował, że został odsunięty od festiwalu, zarzucał również Arturowi Rojkowi, jego żonie Annie i jej fundacji niedopełnienie kwestii umowy. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W odpowiedzi Artur Rojek opublikował swoje oświadczenie, w którym obarczył Łukasza Mintę odpowiedzialnością za problemy festiwalu, przede wszystkim za konieczność przełożenia go na październik. Na to Minta kolejny raz zabrał głos w mediach społecznościowych, publikując m.in. poniższy screen. Teraz przyszła pora na kolejny ruch ze strony Rojka.

Dziś na fanpage’u artysty i organizatora Great September pojawił się kolejny wpis skierowany do byłego współpracownika, tym razem utrzymany w dużo ostrzejszym tonie. Artur Rojek stwierdza w nim, że Łukasz Minta nie może pogodzić się z faktem, iż impreza udała się bez jego udziału, nawołuje go także do zwrotu nierozliczonej zaliczki. Obie strony zgadzają się w jednym – sprawa skończy się w sądzie. Oto wpis Rojka:

Polecane

Share This