Artur Rojek w nowym singlu reprezentantów SBM Labelu

Zobaczcie klip do "Syna okiennika".


2023.06.14

opublikował:

Artur Rojek w nowym singlu reprezentantów SBM Labelu

fot. P. Tarasewicz

Premiera nowego albumu braci Kacperczyków zbliża się wielkimi krokami. Krążek zatytułowany „Pokolenie końca świata” trafi na rynek w przyszły piątek. Tymczasem już dziś wytwórnia SBM Label prezentuje kolejny promujący go singiel. W przejmującym utworze „Syn okiennika” artystów gościnnie wsparł Artur Rojek.

W sklepie SBM Labelu trwa przedsprzedaż edycji specjalnej, którą wzbogacono o brelok i wlepy. Preorderowe wydania zostały też podpisane przez artystów.

Trzeci album Kacperczyków opowie o końcach, które przeżyliśmy i do których częściowo doprowadziliśmy. “Pokolenie końca świata” to płyta o nas i o Was. Maciek i Paweł podeszli do tematu dwojako. Pierwszą stroną medalu są końce świata – te duże, jak pandemia, przełom tysiącleci, czy 2012 rok, traktowany jako punkt zwrotny między dwoma epokami. Po drugiej stronie mamy z kolei indywidualne końce świata. Jedni za taki potraktują maturę, drudzy puste konto w banku, a kolejni niechcianą ciążę czy odrzucenie przez bliską osobę. Nie bawią się w proroków. Punktują absurdy świata, w którym przyszło nam dorastać i szukają recepty na dobre życie.

Polecane

Share This