Atvlanta przejmuje nasz Instagram

Grupa gra dziś na Open'er Parku w Gdyni.


2021.07.23

opublikował:

Atvlanta przejmuje nasz Instagram

fot. mat. pras.

Dziś duży dzień dla duetu Atlvnta. Kasia Golomska i Kamil Durski jadą do Gdyni, gdzie wystąpią na Open’er Parku – imprezie, którą Alter Art organizuje w gdyńskim Parku Kolibki. Artyści wystąpią o 19:30, supportując Dawida Podsiadło, którego koncert zaplanowano na 21:30. Dla wszystkich tych, których zabraknie dziś, 23 lipca na Open’er Park, Atlvnta przygotowała niespodziankę – całodniowy takeover na naszym instagramowym profilu. Tylko tam zobaczycie specjalną relację Kasi i Kamila z terenu festiwalowego.

Kasia Golomska i Kamil Durski pożegnali swoje pierwsze muzyczne dziecko. Oficjalnie ogłosili, że Lilly Hates Roses odeszła, ale nie czas na smutki, bo zespół odradza się jako ATLVNTA. Do sieci trafiły 4 single promujące album, którego premiera przewidziana jest na jesień 2021.

Atlvnta ma bardzo pracowite lato. Kto nie zawita w weekend do Trójmiasta, będzie miał okazję usłyszeć nowy materiał m.in. na Soundrive Festival w Gdańsku. Więcej ogłoszeń festiwalowo-koncertowych wkrótce na social mediach duetu. Przedpremierowy materiał do planowanej na jesień płyty wybrzmi na kilkunastu letnich i jesiennych koncertach.

Polecane

Share This