Audioriver – kto, gdzie, kiedy


2010.08.02

opublikował:

Audioriver – kto, gdzie, kiedy

Jak co roku, po ogłoszeniu pełnej listy artystów festiwalu świata niezależnego Audioriver, tysiące fanów dobrej elektroniki zadają sobie – mniej więcej – ten sam zestaw pytań. Najważniejsze to: „czy uda mi się zobaczyć wszystkie koncerty, na których mi zależy?“, „czy będzie trzeba wybierać między ulubionymi gwiazdami?“, „które występy będą się nakładać?“ oraz oczywiście „czy moje nogi to wszystko wytrzymają?“ oraz „kiedy będę spać?“. Przyszedł czas odpowiedzi, czyli godzinowy rozkład wydarzenia, które w ten weekend odbędzie się w Płocku.

AUDIORIVER BY NIGHT       

Miejsce: plaża nad Wisłą       

PIĄTEK, 6 SIERPNIA       

MAIN STAGE     

20:00 – 21:00 Etiop

21:00 – 22:10 Michał Wolski live

22:20 – 23:50 The Black Dog live

00:00 – 01:15 Way Out West Soundsystem

01:30 – 02:30 Hybrid live

02:30 – 04:30 Simian Mobile Disco

04:30 – 05:30 Jarek Czechowski

CIRCUS TENT     

20:00 – 21:30 Bshosa

21:30 – 22:30 Marcin Czubala live

22:30 – 00:30 Christian Smith (visuals by Pfadfinderei)

00:30 – 01:30 Dusty Kid live (visuals by Pfadfinderei)

01:30 – 03:30 Ellen Alien (visuals by Pfadfinderei)

03:30 – 04:30 Oni Ayhun live

04:30 – 06:30 Karotte

HYBRID TENT   

20:00 – 23:00 NeverAfter ft. MC Jakes

23:00 – 00:00 Starkey

00:00 – 01:00 The Qemists Soundsystem

01:00 – 02:00 Sub Focus

02:00 – 03:00 Plastician

03:00 – 04:00 Noisia

04:00 – 05:00 Jakes

05:00 – 06:00 Radicall & Katee


RED TENT

21:00 – 23:00 Jakub Rene Kosik

23:00 – 00:45 Poziom-X

00:45 – 02:30 Thomas Langner aka Ex-Or

02:30 – 04:00 Beach Boys

SOBOTA, 7 SIERPNIA

MAIN STAGE       

19:00 – 19:45 Jacob Seville

19:45 – 20:45 Novika live

21:00 – 22:00 Catz `n Dogz live

22:00 – 00:00 Silence Family live

00:15 – 01:45 Laurent Garnier live

02:00 – 03:00 Hadouken! live

03:00 – 04:00 Spor

04:00 – 05:00 Xilent

CIRCUS TENT    

20:00 – 22:00 Glasse

22:00 – 23:00 Dandy Jack

23:00 – 01:50 The Modern Deep Left Quartet live

02:00 – 03:05 Richie Hawtin presents PLASTIKMAN LIVE

03:10 – 05:00 Magda

05:00 – 07:00 Anthony Rother

HYBRID TENT       

20:00 – 21:30 Akaone

21:30 – 22:30 Harper

22:30 – 00:30 dBridge & Instra:mental ft. SP:MC (Red Bull Music Academy)

00:30 – 01:30 Krazy Baldhead live

01:30 – 02:30 Four Tet live

02:30 – 04:30 Metro Area (Red Bull Music Academy)

04:30 – 06:00 Maximilian Skiba


RED TENT

21:00 – 22:30 Beats Friendly (Winczewski & Lexus)

22:30 – 00:00 Easy

00:00 – 01:30 Tenessee & Ricardo

01:30 – 03:00 Luiphobia (Kuba & Grom live drums)

03:00 – 04:30 Jacob Seville

Audioriver By Night VJs:

Main Stage – Temporary Space Design

Circus Tent – VJ Nocny Marek

Hybrid Tent – VJ MK (Synestetic)

Red Tent – Patt (ftvision/vj.info.pl), H3xus (ftvision/vj.info.pl)

AUDIORIVER BY DAY – Rynek Niezależny   

Miejsce: rynek Starego Miasta (scena muzyczna i namiot Red Bull Music Academy)


SOBOTA, 7 SIERPNIA

      

09:00 – 09:30 Mju Trio (laureaci konkursu Muzzo.pl)   

09:30 – 10:00 Think (laureat konkursu Muzzo.pl)   

10:00 – 11:00 Kwazar (Red Bull Music Academy)   

11:00 – 12:00 DATA (Wielka Brytania, Skylark Records)   

12:00 – 13:00 IM2 (Electroclash.pl / Saturator Label / IM@HOME)   

13:00 – 14:00 Dr Dip (Detroit ZdrÛj)   

14:00 – 15:00 Motyl (Recognition Recordings)   

15:00 – 16:00 Metro Area – warsztat Red Bull Music Academy*

16:00 – 17:00 Gerd Janson (Niemcy, Red Bull Music Academy)   

17:00 – 18:00 dBridge – warsztat Red Bull Music Academy*

18:00 – 19:00 Bass Mass Sound (LubiszTo!)   


NIEDZIELA, 8 SIERPNIA

      

09:00 – 10:00 Simone Passa & Inpulzz (Szajse Records)   

10:00 – 11:00 Eltron John (Red Bull Music Academy)   

11:00 – 12:00 Seb Skalski (Red Bull Music Academy)   

12:00 – 13:00 Eltron John,  An On Bast, Seb Skalski, Mic Ostap, Kwazar – infosesja Red Bull Music Academy*

13:00 – 14:00 SoundQ (laureaci konkursu Muzzo.pl)   

14:00 – 15:00 An On Bast (Red Bull Music Academy)   

15.00 – 16.00 Seb Skalski – infosesja Red Bull Music Academy*

16:00 – 17:00 Pink Bazooka (Electroclash.pl / Saturator Label / IM@HOME)   

17:00 – 18:00 Conradq (Muzikanova.pl)   

18:00 – 19:00 Mic Ostap (Red Bull Music Academy)   

* warsztaty i infosesje w namiocie RBMA = przerwy w koncertach na scenie muzycznej.

Red Bull Music Academy jest oficjalnym partnerem projektu Rynek Niezależny.

Polecane

Share This