Aurora z nowym singlem i trzema koncertami w Polsce

Artystka będzie jedną z gwiazd Fest Festivalu.


2021.07.12

opublikował:

Aurora z nowym singlem i trzema koncertami w Polsce

fot. mat. pras.

Charyzmatyczna Aurora prezentuje nowy singiel „Cure For Me”. Pochodząca z Norwegii wokalistka nie tylko wystąpi na tegorocznej edycji Fest Festivalu, ale w 2022 pojawi się także na koncertach w ramach trasy headlinerskiej. Aurorę będzie można obejrzeć aż w trzech miastach w Polsce!

„Cure For Me” opowiada o uwalnianiu się od wstydu oraz przejmowania się tym, co powiedzą inni. Niepodrabialny wokal Aurory wspaniale współgra z energetyczną muzyką. Do kawałka powstał oficjalny teledysk, który wyreżyserowała sama artystka.

Czasami każdy czuje się tak, jakby cały świat chciał mu powiedzieć „coś jest z tobą nie tak”. Niestety często ludzie zaczynają w to wierzyć. To przerażające, jak szybko niektórzy potrafią nas przekonać, że jesteśmy nie tacy, jak powinniśmy. Zbyt emocjonalni, zbyt dziwni, niewystarczająco dobrzy. Najwyższy czas odciąć się od takich głosów. W żadnym wypadku nikt nie powinien podkopywać twojego poczucia własnej wartości. Na pewno nie na podstawie tego, jak wyglądasz, jak się zachowujesz, w co wierzysz i kogo kochasz. Każdy z nas powinien jest taki, jaki jest. Nie potrzebujemy lekarstwa na bycie samym sobą – opowiada Aurora.

Aurora w 2022 zaplanowała dużą trasę koncertową, w ramach której przyjedzie do Polski na serię trzech koncertów. Artystka wystąpi kolejno: 1 marca w krakowskim klubie Studio, 2 marca w warszawskiej Progresji i 3 marca w klubie B90 w Gdańsku. Bilety na poszczególne koncerty dostępne będą od 16 lipca na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Aurora zyskała rozgłos w 2015 za sprawą debiutanckiej EP-ki „Running With The Wolves”. Od tego czasu zgromadziła ponad 20 mln miesięcznych słuchaczy w Spotify, a jej katalog to ponad 2,5 miliarda streamów i ponad milion sprzedanych albumów na całym świecie.
Wychowywała się w leśnej głuszy i górach niedaleko Bergen w Norwegii. Aurra Aksnes po raz pierwszy poczuła impuls do tworzenia, gdy miała 6 lat. Kiedy miała 12 lat, napisała „Runaway”. Piosenka doczekała się oficjalnego wydawnictwa, a parę lat późnej 12-letnia Billie Eilish między innymi dzięki temu utworowi sama zapragnęła zostać artystką. „Runaway” trafiło niedawno do Top 40 Singles Chart w Wielkiej Brytanii (#25), a sam utwór stał się wiralowym hitem na TikToku. Aurora może liczyć na bardzo oddany i coraz większy fanbase w Polsce. Na nadchodzących koncertach w Polsce fani mogą spodziewać się wielu fantastycznych niespodzianek.

Polecane

Share This