Ava Max pokazuje ducha

Ava Max, zaprezentowała oficjalną wizualizację do numeru "Ghost"


2023.03.19

opublikował:

Ava Max pokazuje ducha

Foto: M. Hue

„Diamonds & Dancefloors” to następca pokrytego platyną, debiutanckiego albumu Avy, „Heaven & Hell” z 2020 roku. Nowa płyta zawiera takie pełne pasji, epatujące pewnością siebie single, jak „One of Us”, „Cold As Ice”, „Dancing’s Done”, „Weapons”, „Maybe You’re The Problem” i „Million Dollar Baby”. Ostatni z utworów zgromadził 140 milionów streamów, w tym 10 milionów odsłuchów oraz 8 milionów wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch tygodni od premiery.

Okrzyknięty przez „PAPER” euforycznym eurodance’owym numerem, „Million Dollar Baby” uzupełniony został klipem w reżyserii Andrew Donoho (Khalid, Janelle Monae, Paul McCartney), który ma ponad 300 milionów wyświetleń.

Uznany przez „Rolling Stone” za jej najlepsze dzieło w karierze, „Diamonds & Dancefloors” Max stworzyła we współpracy z nagradzanymi Grammy autorami i producentami, wśród których znaleźli się Henry Walter (Miley Cyrus, Maroon 5), Mathew James Burns (Lady Gaga, Ariana Grande), Peter Rycroft (Little Mix, Becky Hill), Sean Douglas (Lizzo) i Pablo Bowman (Jonas Brothers, Anne-Marie), Madison Love (Madison Beer, Camila Cabello), Michel “Lindgren” Schulz (John Legend, Dua Lipa), Melanie Fontana (BTS, John Legend) i Ryan Tedder (Beyonce, Leona Lewis, Adele).

 

W ramach promocji albumu, gwiazda 14 kwietnia ruszy w trasę, w ramach której odwiedzi m.in. Wielką Brytanię, Francję, Belgię, Holandię, Włochy, Portugalię i Niemcy.

Ava rozpoczęła rok 2023 występem w programie CNN „New Year’s Eve Live”, następnie pojawiła się w programie „The Kelly Clarkson Show”. Spory materiał na temat gwiazdy przygotował prestiżowy „Rolling Stone”. – Wokal Max błyszczy w „Ghost”, kiedy nad iskrzącymi się liniami syntezatorów śpiewa o „poczuciu nawiedzenia” przez swojego byłego – można przeczytać w recenzji. – W przesiąkniętym disco „Hold Up, Wait a Minute” Max kwestionuje relację swojego partnera z dawną miłością, z kolei najbardziej emocjonalna piosenka „One of Us” zaczyna się jak ballada, by przekształcić się w dodający siły hymn o pogodzeniu się z końcem związku.

 

 

Tagi


Polecane

Share This