Avi i Gibbs we wspólnym tracku. Zobaczcie klip do „30 stopni”

Wideo promuje "Dopehouse Mixtape".


2022.10.07

opublikował:

Avi i Gibbs we wspólnym tracku. Zobaczcie klip do „30 stopni”

fot. mat. pras.

„DOPEHOUSE MIXTAPE” miał swoją premierę pod koniec tegorocznych wakacji, zatem fani Gibbsa i całego kolektywu wytwórni DOPEHOUSE mieli już okazję zapoznać się z jego zawartością. Raper, wokalista i producent, który ostatnimi czasy bije rekordy popularności zaprosił do współpracy w ramach projektu swoich bliskich muzycznych kolegów.

Na kanale DOPEHOUSE RECORDS, do tej pory mogliśmy zobaczyć teledyski m.in. do utworów z Opałem, Oliverem Olsonem, Kiełasem, Paluchem, czy tercetem FONOS. Teraz teledysku doczekał się również numer „30 stopni”, który powstał w wyniku połączenia sił Gibbsa z Avim. Klip z filmowym sznytem zrealizował KING YETI.

„DOPEHOUSE MIXTAPE” jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty i zajął pierwsze miejsce na OLiS, ogólnopolskiej liście najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w danym okresie. Współzałożyciel DOPEHOUSE RECORDS i osoba blisko związana z labelem QueQuality jest aktualnie numerem jeden według listy najpopularniejszych artystów na YouTube.

Tagi


Polecane

Share This