Bambi o swoich muzycznych marzeniach: Quebo, Malik Montana, Dawid Podsiadło, Young Leosia i Kasia Nosowka

Raperka była gościem Poranka w Kanale Sportowym


2023.11.26

opublikował:

Bambi o swoich muzycznych marzeniach: Quebo, Malik Montana, Dawid Podsiadło, Young Leosia i Kasia Nosowka

Bambi, podopieczna Young Leosi przebojem zdobywa serca młodych fanów muzyki. Raperka zadebiutowała właśnie albumem „In Real Life”, na który złożyło się 19 utworów i trzy skity. W dniu ogłoszenia preorderu single promujące krążek „IRL” i „Millie Walky „osiągnęły status platyny, a najnowszy singiel „Big Big Girl / Karate Kid” także radzi sobie znakomicie (ponad 700 tysięcy wyświetleń na YT).

Ostatnio Bambi była gościem Maji Strzelczyk i Krzy Krzysztofa w KS Poranek. Maja zapytała młodą wokalistkę o jej muzyczne marzenia. Bambi przyznała, że część z nich ma już spełnionych – fakt przyjaźni i wspólnych numerów z Young Leosią czy współpraca z Quebo przy produkcji numeru „Big Big Girl”. Podopieczna Leosi nie ukrywa, że na jej liście marzeń do spełnienia są numery z Malikiem Montaną, Dawidem Podsiadło czy z Katarzyną Nosowską.

– Bardzo ciekawie byłoby stworzyć coś z Malikiem Montaną. Ostatnio się poznaliśmy, wystąpił też w moim teledysku. Uważam, że on jest po prostu OG. Mam więc nadzieję, że spotkamy się w GM2L i nagramy jakiś banger – powiedziała Bambi.

Jeśli chodzi o scenę nierapową, Michalina wymieniła Dawida Podsiadło, którego uważa, za artystę, który jest poza wszystkim. Bambi uważa także, że z połączenia sił z Kasią Nosowską mogłoby wyjść coś naprawdę ciekawego.

Przez zupełny przypadek Krzy Krzysztof zdradził, że Bambi nagrywa właśnie numer z Kizo, a sama zainteresowana zaproponowała feat także prowadzącemu KS Poranek.

Polecane

Share This