Barbra Streisand pomaga córce zamordowanego George’a Floyda. Niezwykły gest wokalistki

6-latka dostała prezent od gwiazdy muzyki


2020.06.15

opublikował:

Barbra Streisand pomaga córce zamordowanego George’a Floyda. Niezwykły gest wokalistki

George Floyd został zamordowany w Minneapolis w stanie Minnesota. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ obsługa sklepu wezwała policję po tym jak zapłacił za papierosy fałszywym banknotem. Podczas interwencji leżał na ziemi, a jeden z funkcjonariuszy przydusił swoim kolanem szyję 46-latka. W efekcie mężczyzna zmarł, a w USA wybuchły protesty oraz zamieszki.

Córka Floyda, 6-letnia Gianna, nigdy nie ujrzy już ojca i jej życie na pewno nie będzie już takie same. Swoją pomoc zaoferowały gwiazdy. Kanye West zapewnił 6-latce fundusz na studia, o czym dziewczynka poinformowała na Instagramie zamieszczając podziękowania (post został usunięty po kilku minutach). Prezent na wagę złota wysłała również Barbra Streisand. Dziewczynka otrzymała od gwiazdy muzyki akcje wytwórni Disneya! Gianna Floyd podziękowała wokalistce za pośrednictwem Instagramu. Nie wiadomo jak duży udział w akcjach otrzymała dziewczynka, ale amerykańskie media podejrzewają, że są sporo warte. Dodatkowo na stronie GoFundMe rozpoczęto zbiórkę pieniędzy dla dziewczynki – uzbierano już około dwa miliony dolarów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Beyonce napisała list do prokuratora, żądając wyciągnięcia konsekwencji wobec policjantów, którzy zastrzelili Breonnę Taylor

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thank You @barbrastreisand for my package, I am now a Disney Stockholder thanks to you 🥰🥰🥰

Post udostępniony przez GIGI FLOYD (@giannapinkfloyd_)

Polecane

Share This