Bedoes ambasadorem FIFA 22


2021.09.26

opublikował:

Bedoes ambasadorem FIFA 22

fot. P. Tarasewicz

W najbliższy piątek na rynku zadebiutuje FIFA 22, kolejna odsłona hitowego cyklu gier piłkarskich wydawanych rok w rok przez EA Sports. Niektórzy mają możliwość sprawdzić tytuł przed premierą, wywołując tym samym zazdrość i innych graczy, ale nie dzieje się tak bez powodu. Bedoes, który dostał już swój egzemplarz tytułu zdradza, że jest to efekt nawiązania współpracy z dystrybutorem gry na polskim rynku.

– Jak pewnie wiecie, od kilku dni testuję przedpremierowo grę FIFA 22, a dziś nareszcie mogę poinformować o tym, że zostałem jej ambasadorem w Polsce. Chciałbym bardzo podziękować EA Sports za zaufanie i podarowanie mi jako jedynej osobie w Polsce, która nie jest profesjonalnym graczem, jednego z tysiąca egzemplarzy gry na cały świat. Niewiele mogę zdradzić na ten moment, ale to tylko kropla w oceanie tego, co dla was przygotowaliśmy razem z The Collective. Wielkie rzeczy w drodze – zapowiedział raper.

The Collective to świeży, zainaugurowany przed kilkoma dniami wspólny projekt Dariusza Mioduskiego i Pawła Sabarańskiego z Grail Point. Jego siedziba – The Box – znajduje się na stadionie Legii Warszawa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @bedoes2115

Polecane

Share This