Bedoes: „Belmondo ma moje pełne poparcie”

Reprezentant SBM Labelu odniósł się do sytuacji Młodego G.


2019.10.10

opublikował:

Bedoes: „Belmondo ma moje pełne poparcie”

fot. Maksym Rudnik

Bez względu na to, jak słuchacze odnoszą się do sytuacji Belmondziaka, sam artysta zadeklarował, że GSP będzie lepszym przywódcą Mobbyn niż on. Mahatma zdradził w rozmowie z fanami, że Młody G. od pewnego czasu nosił się z zamiarem rzucenia rapu i afera, która wybuchła wokół jego spotkań z Rafalalą widocznie mu w tym pomogła.

Fani wierzą, że Belmondo pozbiera się po ogromnych problemach, z którymi się zmaga i wróci nie tylko do rapu, ale także do Mobbyn. W jednego z najbardziej oryginalnych artystów na scenie wierzy również Bedoes, który odniósł się do wydarzeń z ostatnich dni na Instastory.

Belmondo ma moje pełne poparcie. Można się zaśmiać z tej sytuacji, ale nie ma przyzwolenia na hejt. Belmondo jest wielkim artystą moim zdaniem, podziwiam go na wielu płaszczyznach i moim zdaniem powinien kontynuować dzieło, które rozpoczął – powiedział Bedoes.

Artysta opublikował także screen rozmowy prywatnej z jednym z fanów. Słuchacz wysuwa mocne zarzuty wobec Belmondziaka, pisząc m.in. o jego problemach z narkotykami i odwoływaniu koncertów w ostatniej chwili.

Szerzę miłość i wierzę, że Belmondo pokona swoje demony i wróci jako lepszy człowiek. Każdy zasługuje na drugą szansę – odpowiedział Borys.

Polecane

Share This