Bedoes: „Jeśli ktokolwiek ma do mnie realny problem, to albo ma mój numer, albo zaczepia dla atencji”

"Nie będę całej energii teraz skupiał na jakimś gó**ie".


2023.01.30

opublikował:

Bedoes: „Jeśli ktokolwiek ma do mnie realny problem, to albo ma mój numer, albo zaczepia dla atencji”

fot. P. Tarasewicz

Jeśli ktoś czeka, aż Bedoes odpowie na zaczepki pod jego adresem, może sobie odpuścić. Raper kilka dni temu poinformował, że tego nie zrobi, a teraz… napisał o tym raz jeszcze, na wszelki wypadek, gdyby poprzedni komunikat nie dotarł do wszystkich.

Słuchajcie, ja wiem, że w ostatnich miesiącach zaczepiło mnie bardzo dużo polskich raperów, ale nie mam pełnej listy osób, które mnie wyzywały, a nie chcę, żeby ktoś poczuł się pominięty, więc sorry, ale jem ślimaka w Paryżu i pozdrawiam – pisał przed tygodniem.

Lista wrogów Bedoesa nie jest krótka. Niby możemy skreślić z niej Filipka, z którym raper porozumiał się podczas przypadkowego spotkania w Warszawie, za to w jego miejsce płynnie wskoczył Mata, który poświęcił Borysowi kilka gorzkich wersów w „Młodym Paderewskim”. Wygląda jednak na to, że one także pozostaną bez odpowiedzi.

Prowadzę wytwórnię i w tej chwili skupiam się na wydawaniu moich przyjaciół. Nie będę całej energii teraz skupiał na jakimś gó**ie, bo 5 raperów mnie zaczepiło w momencie, w którym wydaliśmy podwójnie platynową płytę. Jeśli ktokolwiek ma do mnie realny problem ze świata rapu, to albo ma mój numer i możemy się spotkać, albo zaczepia dla atencji. Ja robię swoje od 7 lat – komentuje Bedoes.

Polecane

Share This