Bedoes o Taco Hemingwayu i niedoszłej współpracy


2018.08.14

opublikował:

Bedoes o Taco Hemingwayu i niedoszłej współpracy

foto: @maua_maggie

„Flagey EP”, wydawnictwo dołączane do nowej płyty Taco Hemingwaya „Cafe Belga” przyniosło pierwszy gościnny występ w jego karierze. Do utworu „Pokedex” dograł się Otsochodzi. Bedoes zdradził, że także dostał zaproszenie i miał pojawić się w piosence „Anja”. – Miałem tutaj się znaleźć, ale było bardzo mało czasu i nie zdążyłem się dograć – napisał na fanpage’u, dodając: – Widocznie tak miało być. Warto dodać, że panowie spotkali się w tym roku w remiksie „8 kobiet”, który znalazł się na epce „0,25 mg” dołączanej do preorderowego wydania „Somy 0,5 mg” TACONAFIDE.

Raper skorzystał z okazji i opowiedział o tym, jak zmieniło się jego podejście do twórczości Taco Hemingwaya. – Kiedyś (ok. trzy lata temu) nie lubiłem Taco. Twierdziłem, że to smutny raper i w ogóle, że ch*j z nim nawet go nie słuchając, znałem tylko sześć zer i stwierdziłem, że to rap dla studentów. Napisałem o tym gdzieś w komentarzu na moim fanpage’u, więc dlatego teraz piszę ten post – mimo, że mało osób wiedziało o tym, że tak dawno miałem takie zdanie, to leżało mi to po prostu na sumieniu i zwracam honor. Taco Hemingway to TOP raperów w Polsce.

Bedoes zwrócił się także do fanów, sugerując, by nie popełniali jego błędu i nie oceniali Taco Hemingwaya na podstawie towarzyszącej mu otoczki. – Jeśli są tutaj jacyś antyfani Taco – nie oceniajcie książki po okładce, to jeden z najbardziej kumatych w branży i trzeba promować takich ludzi jak najbardziej.

Taco Hemingway szykuje imponujące winylowe wydawnictwo

Wydana w 2016 płyta Taco Hemingwaya pt. “Marmur” trafiła na podwójny winyl. I to jaki! Preorder limitowanej edycji kolekcjonerskiej rusza dziś, 14 sierpnia. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 sierpnia.

Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

Klucz ze stylową zawieszką otwiera drzwi do hotelowego pokoju, w którym można się rozgościć zakładając wygodne kapcie, odświeżyć używając zapachowego mydła oraz otrzeć pot z czoła tamtejszym ręcznikiem. W „Hotelu Marmur” oczywiście można liczyć na prywatność, dlatego do boksu została dołączona także stosowna zawieszka na klamkę. Całości dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz stylowe powitanie. Wszystkie materiały zostały ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem.

Nakład jest limitowany

Na rynku będzie dostępne jedynie 500 sztuk tego wydawnictwa. Za jego projekt i identyfikację wizualną odpowiada Forin, artysta znany m.in. z tworzenia kultowych okładek dla O.S.T.R.: – Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do „Hotelu Marmur”.

Polecane

Share This