Bedoes odniósł się do zaczepek pod jego adresem

"Nie chcę, żeby ktoś poczuł się pominięty".


2023.01.25

opublikował:

Bedoes odniósł się do zaczepek pod jego adresem

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Ogromna popularność Bedoesa i liczne kontrowersje wokół niego czynią bydgoskiego rapera częstym celem zaczepek innych reprezentantów sceny. Ostatnio Borysowi oberwało się od Maty, który poświęcił mu parę wersów w „Młodym Paderewskim”.

„Najpierw nienawiścią karmią, potem mówią żeby kochać / W tym świecie nie ma nic za darmo, wpłacą na pieski, jak nagrasz TikToka / Jeszcze nie kalo kagato, ale wszystko ku***a się zaczyna pracą / Zacznij w końcu mówić prawdę, bo jesteś raperem i za to ci płacą / Ty ogień ja woda, tacy jak ja ciebie gaszą, SB to M, szmato, na co mi twój całus, skoro się nie ufa judaszom”? – nawinął w udostępnionym w ubiegłym tygodniu singlu Matczak.

Bedoes do dziś się nie odniósł i wygląda na to, że się nie odniesie. Raper wrzucił Matę do jednego worka ze wszystkimi, którzy go zaczepiają, stwierdzając, że nie odpowie nikomu, bo gdyby miał to robić, mógłby kogoś pominąć.

Słuchajcie, ja wiem, że w ostatnich miesiącach zaczepiło mnie bardzo dużo polskich raperów, ale nie mam pełnej listy osób, które mnie wyzywały, a nie chcę, żeby ktoś poczuł się pominięty, więc sorry, ale jem ślimaka w Paryżu i pozdrawiam – napisał Bedoes.

Tagi


Polecane

Share This