Bedoes przekazuje dużą kwotę na rzecz wsparcia Ukraińców i zachęca do tego samego kolegów ze sceny

"Każdy z was może na mnie liczyć".


2022.02.26

opublikował:

Bedoes przekazuje dużą kwotę na rzecz wsparcia Ukraińców i zachęca do tego samego kolegów ze sceny

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Od trzech dni Ukraina jest w stanie wojny z Rosją. Ukraińcy znaleźli się w wyjątkowo trudnym położeniu, więc z różnych zakątków świata płynie do nich pomoc. Do grona wspierających sąsiadów dołączył Bedoes, który przekazał 100 tys. pln na rzecz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, którego wysiłki są obecnie skupione na ratowaniu dotkniętych wojną Ukraińców.

Zachęcam do wspierania zbiórki i życzę wszystkim dużo siły w tym trudnym czasie. Każdy gest jest ważny. Uśmiechajmy się do siebie na ulicy, pytajmy wzajemnie, jak się czujemy, nie udawajmy, że to się nie dzieje, bo się dzieje, ale damy radę – napisał Bedoes, dodając: – Każdy z was może na mnie liczyć.

Borys nie jest pierwszym polskim raperem, który wsparł Ukraińców. Tymek poinformował, że całkowity dochód ze sprzedaży fizycznej preorderu „Romantyk” zostanie przeznaczony na pomoc humanitarną ofiarom wojny na Ukrainie. Słoń zapowiedział, że 10 pln z każdej koszulki kupionej w sklepie Vulgarus i 20 pln z bluzy także zasili zbiórkę pieniędzy na rzecz ofiar wojny.

Polecane

Share This