Bedoes przyznaje: „Daliśmy sobie z Filipkiem po mordach”

Raper opowiada o zakończeniu konfliktu z reprezentantem QueQuality.


2019.01.18

opublikował:

Bedoes przyznaje: „Daliśmy sobie z Filipkiem po mordach”

fot. Magdalena Wdziękowska

W mediach próżno szukać wywiadów z Bedoesem udzielonych po premierze „Kwiatu polskiej młodzieży”. Jedyną rozmowę z artystą znajdziemy… na stronie jego wytwórni. W wywiadzie udzielonym Markowi Fallowi bydgoski raper mówi m.in. o hejcie, z jakim spotykał się na początku kariery, o trudnej sytuacji materialnej w rodzinnym domu i o tym, że muzyka jest jego jedyną szansą na sensowną przyszłość.

Bedoes wraca także do swojego beefu z Filipkiem, którym scena żyła w 2017 roku. Artyści najpierw się dissowali, ale koniec końców załatwili konflikt przy użyciu pięści.

Wyglądało to tak, że daliśmy sobie po mordach, po czym stwierdziliśmy, że już nie będziemy gadać gówna na swój temat. Beef dwóch młodych graczy zakończył się w rzeczywistości, wiesz o co chodzi – mówi Bedoes, dodając, że nadal nie uważa Filipka za dobrego rapera. – A jeśli ktoś nadal miałby mnie pytać, czy według mnie Filipek jest słabym raperem, to odpowiadam, że bójka z kimś nie zmieni mojego zdania na temat brzmienia jego muzyki – podsumowuje Borys.

Polecane

Share This