Belmondo i GSP się dogadali?


2020.04.22

opublikował:

Belmondo i GSP się dogadali?

fot. kadr z wideo

Choć usunięciu Belmondo z Mobbyn oficjalnie nie towarzyszył żaden konflikt, patrząc na okoliczności rozstania, trudno oczekiwać, by relacje między Młodym G i GSP były dobre. Obok incydentu z Rafalalą w grę wchodziły także spore pieniądze, które z zespołowej kasy miał zabrać Belmondo.

Tu chodzi o to, że on wyknuł cały plan, żebym się nad nim zlitował i odpuścił mu długi. Zniknął sobie z pieniędzmi i dalej sobie robi hajs. Nie zamierza oddać ani mi, ani moim przyjaciołom pieniędzy. Do tego bardzo brzydko się odzywa, cwaniakuje i nie odbiera telefonów. To jest dobra zagrywka z jego strony. Mimo tego, że k***wska, to trzeba przyznać, że bez mydła wszystkich wy****hałkomentował sytuację GSP.

Obaj artyści nie wracali ostatnio do tego tematu, teraz jednak obaj sugerują, że ich relacje mogły się poprawić. Kilka dni temu GSP wymieniła Młodego G w gronie artystów, których zachęca do wsparcia walki z koronawirusem, teraz Belmondo odwdzięcza się promując nowy numer GSP. – Numer dedykuje kobietom mojego życia. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu – napisał artysta, publikując kawałek „Prawda” na YouTube.

Nowy numer od Braciaka! – poleca „Prawdę” na swoim instagramowym profilu Belmondziarz. Czy to oznacza, że w przyszłości panowie połączą jeszcze siły? Zobaczymy. Póki co posłuchajcie „Prawdy”.

Polecane

Share This