benny blanco i Juice WRLD we wspólnym kawałku

„graduation” to wspólne dzieło obu panów


2019.08.31

opublikował:

benny blanco i Juice WRLD we wspólnym kawałku

Do utworu powstał klip, w którym pojawia się plejada gwiazd: Hailee Steinfeld, Justice Smith, Olivia Munn, Dove Cameron, Ross Butler, Noah Cyrus, Tommy Dorfman, Tony Revolori, Lil Dicky, Maddie Ziegler i wiele więcej.

Najpopularniejszy dziwak w muzycie pop – tak o blanco czytamy na łamach „The New York Times”. Nominowany do Grammy producent i artysta tym razem połączył siły z niezwykle popularnym raperem Juice WRLD. „Graduation” doczekało się klipu w reżyserii Jake’a Schreiera. W kawałku znalazły się sample z utworu Vitamin C o tym samym tytule.

Debiutancki album blanco, „FRIENDS KEEP SECRETS”, przekroczył liczbę miliarda streamów. Na krążku znalazł się m.in. kawałek „Eastside” ft. Halsey & Khalid, który w USA ma już status czterokrotnej platyny, a w Wielkiej Brytanii – dwukrotnej.
benny blanco ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa, Kanye West i wielu innych.

20-letni Juice WRLD rozpoczynał swoją karierę na Soundcloudzie. Po sukcesie klipu „All Girls Are The Same” podpisał kontrakt z Interscope Records, a niedługo później zaprezentował singiel „Lucid Dreams”, który stał się światowym hitem. Juice WRLD na początku roku wystąpił w Polsce jako support Nicki Minaj.

Polecane

Share This