Besides: „Materiał skończony”


2015.08.24

opublikował:

Besides: „Materiał skończony”

Materiał skończony. To już postanowione – druga płyta ukaże się w połowie października – informuje za pośrednictwem swojego fanpage`a formacja Besides.

Zdajemy sobie sprawę, że poprzedni krążek trafił pod strzechy głównie za sprawą naszej wygranej w tym programie (Must Be The Music – przyp. red.), jednakże nie każdy wykorzystuje swoją szansę i po kilku tygodniach ginie w zalewie kolejnych „nowych odkryć muzycznych”. Jak widać, nie chcemy być tylko chwilowym zjawiskiem i ciężko pracujemy by utrzymać pozycję, którą wypracowaliśmy przez cały okres twórczości zespołu. Dlatego też nasz następny album z pewnością nie zawiedzie naszych fanów, a także liczymy na to że jeszcze bardziej powiększy się ich grono – mówi Paweł Kazimierczak z Besides. Chcieliśmy wnieść dużo więcej radości do naszej muzyki, ale… chyba nie do końca się nam się to udało. Płyta zapowiada się bardzo zróżnicowanie i emocjonalnie, przede wszystkim zawarliśmy w niej więcej doświadczeń, które zdobyliśmy przez ostatnie dwa lata – dodaje.

Nowa płyta powstaje pod okiem producenta Macieja Karbowskiego – kompozytora i muzyka znanego dobrze z zespołów Tides From Nebula oraz Moonglass, w których gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Oprawą graficzną zajmie się ponownie Danuta Kazimierczak, prywatnie żona muzyka. Materiał zostanie zrealizowany w studio Radioaktywni u Adama Celińskiego na początku września. Zespół zapowiada również promocyjną trasę w połowie października.

Polecane

Share This