Beyoncé okradziona. Złodzieje ukradli dobra wartości miliona dolarów

Co ciekawe sprawcy nie włamali się do domu wokalistki


2021.03.27

opublikował:

Beyoncé okradziona. Złodzieje ukradli dobra wartości miliona dolarów

Jak się okazuje, przedmioty wartości miliona dolarów Beyonce przechowywała w trzech magazynach w Los Angeles. Złodzieje dwukrotnie włamali się do magazynów, wynajętych przez firmę Parkwood Entertaiment. Sporo przedmiotów znajdujących się w trzech magazynach należało do Bey. Złodzieje ukradli wiele gadżetów związanych ze słynną piosenkarką. Ofiarą kradzieży padła też stylistka Beyoncé. Sprawcy przywłaszczyli sobie należące do niej torebki, sukienki, zabawki dziecięce i pamiątki rodzinne. Na razie policja nikogo nie aresztowała w tej sprawie.

Okradanie magazynów, w których gwiazdy przechowują swój dobytek jest w LA coraz częstsze. Niedawno ofiarą podobnego czynu padła Miley Cyrus. Złodzieje włamali się do jej magazynu i ukrali jej ubrania, rodzinne zdjęcia i pamiątki rodzinne.

Beyoncé pobiła rekord ilości zdobytych nagród Grammy

Podczas ostatniej gali Grammy Beyoncé pobiła kobiecy rekord ilości przyznanych nagród Grammy. Bey ma na swoim koncie 28 nagród, co czynią ją jedyną kobietą z taką ilością zwycięstw. Beyoncé pobiła rekord Alison Karuss, która posiada 27 statuetek.

Autorka „Brown Skin Girl” ma obecnie na swoim koncie dokładnie tyle samo statuetek co słynny producent Quincy Jones. Co ciekawe, jest tylko jedna osoba, która wygrała więcej nagród niż Quicy i Beyoncé – jest nią nieżyjący już dyrygent Georg Solti. Zdobył on 31 nagród Grammy. Biorąc pod uwagę, że Beyonce jest w sile wieku i swoich artystycznych możliwości, jest szansa, że już wkrótce wokalistka będzie się mogła pochwalić kolejnym rekordem.

Przypomnijmy, że Beyoncé swoje pierwsze Grammy zdobywała jeszcze jako członkini zespołu Destiny’s Child. Pierwszą statuetkę za solowe dokonania odebrała w 2004 roku. Warto wspomnieć, że Beyoncé jest najczęściej nominowaną artystką w historii Grammy. Ma na swoim koncie 62 nominacje.

Polecane

Share This