Beyoncé pokazała zdjęcia z rodzinnego wypadu do Malibu

Gwiazda bardzo rzadko dzieli się prywatnymi zdjęciami z fanami


2021.04.01

opublikował:

Beyoncé pokazała zdjęcia z rodzinnego wypadu do Malibu

W środę Beyoncé zrobiła jednak wyjątek i na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia ze swoimi dzieciakami. Rodzina spędzała czas na plaży w Malibu. Potem odwiedziła słynna restaurację NOBU. Na zdjęciach widzimy zarówno Beyoncé, jak i jej dzieci – Blue Ivy (która dopiero co otrzymała swoją pierwszą nagrodę Grammy) i bliźniaki – córeczkę Rumi i synka Sira. Oczywiście nie widzimy twarzy dwójki młodszego rodzeństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Beyoncé pobiła rekord ilości zdobytych nagród Grammy

Podczas ostatniej gali Grammy Beyoncé pobiła kobiecy rekord ilości przyznanych nagród. Wraz ze statuetkami, które otrzymała poczac gali Bey ma na swoim koncie 28 nagród, co czynią ją jedyną kobietą z taką ilością zwycięstw. Beyoncé pobiła rekord Alison Karuss, która posiada 27 statuetek.

Autorka „Brown Skin Girl” ma obecnie na swoim koncie dokładnie tyle samo statuetek co słynny producent Quincy Jones. Co ciekawe, jest tylko jedna osoba, która wygrała więcej nagród niż Quicy i Beyoncé – jest nią nieżyjący już dyrygent Georg Solti. Zdobył on 31 nagród Grammy. Biorąc pod uwagę, że Beyonce jest w sile wieku i swoich artystycznych możliwości, jest szansa, że już wkrótce wokalistka będzie się mogła pochwalić kolejnym rekordem.

Przypomnijmy, że Beyoncé swoje pierwsze Grammy zdobywała jeszcze jako członkini zespołu Destiny’s Child. Pierwszą statuetkę za solowe dokonania odebrała w 2004 roku. Warto wspomnieć, że Beyoncé jest najczęściej nominowaną artystką w historii Grammy. Ma na swoim koncie 62 nominacje.

Polecane

Share This