Bezczel propsuje Karę: „Od teraz nie jestem sam”


2021.02.07

opublikował:

Bezczel propsuje Karę: „Od teraz nie jestem sam”

fot. kadr z wideo

Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo do wspólnego singla Margaret i Kary „Antipop”. Dla reprezentantki StoproRap to kolejna duża współpraca po featuringach m.in. u Białasa i DJ-a Decksa. Jakiś czas temu Paluch nazwał Karę najlepszą polską raperką, teraz wyrazy uznania pod jej adresem przychodzą ze strony Bezczela.

Serca mi się raduje, jak słyszę taki flow w Polsce. Od teraz nie jestem sam – ocenił Bezczel, dzieląc się na Instagramie fragmentem utworu Kary i oznaczając ją w swoim story.

Piona – skomentowała, udostępniając story Beczela u siebie. Myślicie, że po wymianie uprzejmości jest szansa na wspólny utwór artystów?

Sprawdź także: Kara: „Nie wróciłam do narkotyków tylko dlatego, że pojawiła się ta muzyka”

Bezczel w ostatnich miesiącach nie był szczególnie aktywny w mediach społecznościowych. Raper przyznał, że było to skutkiem problemów osobistych.

To był najtrudniejszy (pod względem doświadczeń) rok w moim życiu… Ale nie ma tego złego, bo dzięki temu dowiedziałem się dużo o sobie, poznałem się na ludziach, zacząłem rozumieć niektóre relacje i patrzeć na świat z szerszej perspektywy…

(Jeśli mowa o ludziach) Są tacy, którym będę wdzięczny do końca swoich dni (i oni o tym wiedzą) oraz tacy, których do końca swoich dni znać już nie chcę (i oni też o tym wiedzą). Ich wspólnym mianownikiem jest to, że w obu przypadkach, będę miał o czym pisać teksty…

Nowy Rok witam z pokorą, wiarą i nadzieją na lepsze jutro. Wszystkim dobrym, życzliwym, serdecznym ludziom, wysyłam szczere intencje, życzę zdrowia, spokoju ducha i wytrwałości.

2021 – TERAZ IDZIE NOWE… – pisał na początku roku raper.

Polecane

Share This