Białas: „Każdy powinien się skupić na sobie i zająć tylko rozwojem, dopóki raperzy tego nie pojmą, nie usiądziemy przy stole”

Solar pożegnał 2022, Białas wita 2k23.


2023.02.28

opublikował:

Białas: „Każdy powinien się skupić na sobie i zająć tylko rozwojem, dopóki raperzy tego nie pojmą, nie usiądziemy przy stole”

fot. mat. pras.

Po Solarze przyszła pora na Białasa. Zgodnie z zapowiedzią w sieci pojawił się singiel zapowiadający nowy album współzałożyciela SB Maffiji. Preorder krążka „Newcomer” ruszy jutro, za to już dziś możemy posłuchać dwóch premierowych kawałków – „Mateusza Jordana” i „Witam cię 2k23”.

 

W pierwszym, któremu towarzyszy teledysk, raper odnosi się do mediów rapowych, przyznając, że kompletnie nie jest nimi zainteresowany, nawija także o tym, że wbrew pojawiającym się w różnych miejscach sugestiom SB Maffija jest w dobrym miejscu, a dopóki to on trzyma w rękach piłkę, jego ekipa będzie wygrywać. „Solar wysyła prywatny samolot i mówi, że w WWA jestem potrzebny, ogólnie to siedziałem sobie w Hiszpanii i pisałem teksty dla Grande Connection” – słyszymy także w „Mateuszu Jordanie”.

„Witam cię 2k23” artysta zwraca m.in. uwagę na to, że raperzy krytykują nawijających youtuberów. Dla Białasa nie są oni żadnym problemem, raper stwierdza, że skoro kiedy on przychodzi na boisko i profesjonalni piłkarze nie zakazują mu grać w piłkę, to on nie ma zamiaru zakazywać nikomu rapowania. „Każdy powinien się skupić na sobie i zająć tylko rozwojem, dopóki raperzy tego nie pojmą, nie usiądziemy przy stole” – słyszymy w drugim z nowych kawałków.

Polecane

Share This