Białas, Paluch i Lanek dla Bonusa


2020.08.03

opublikował:

Białas, Paluch i Lanek dla Bonusa

Białas rzuca pierwszy singiel z nadchodzącej płyty #muremzabonusem. Daną obietnicę stworzenia albumu dla Bonusa przy okazji hot16challenge2 i objęcia go produkcją wykonawczą rozpoczyna od numeru z PaluchemSztuka Wolności”. Video dostępne jest na kanale Ciemnej Strefy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Złoto jeszcze przed premierą. Wyjątkowe wyróżnienie dla Białasa

Przypomnijmy, że w maju odpowiedział na nominację Solara w akcji #Hot16Challenge i przy okazji zapowiedział pomoc dla Bonusa RPK. W swojej szesnastce Białas nawinął m.in. o tym, że postanowił zainicjować album, który pod nieobecność Bonusa zostanie wydany przez Ciemną Strefę, żeby podtrzymać jej działalność. Jednocześnie ma to zapewnić środki do życia Bonusowi oraz jego rodzinie. Białas będzie producentem wykonawczym tego projektu i niebawem mamy usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający krążek. Raper przekazał również 16 tysięcy złotych na zbiórkę towarzyszącą akcji #Hot16Challenge. Uzbierane pieniądze zostaną przekazane na pomoc polskiej służbie zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Co ciekawe, odpowiedź Białasa została opublikowana na kanale Ciemnej Strefy w serwisie YouTube.

Dzień opóźnienia dlatego, że chciałem nagrać pozdrowienia od Bonusa i jego nominacje, ale nie udało się – przekazał Białas.

SPRAWDŹ TAKŻE: To jeszcze nie koniec #Hot16Challenge2. Solar wznawia zbiórkę

Polecane


Share This