To jeszcze nie koniec #Hot16Challenge2. Solar wznawia zbiórkę


2020.08.01

opublikował:

To jeszcze nie koniec #Hot16Challenge2. Solar wznawia zbiórkę

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

O północy serwis SiePomaga.pl zamknął zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem w ramach Hot 16 Challenge 2. Dzięki zaangażowaniu niemal 95 tysięcy wpłacających udało się zebrać 3 677 413,59 PLN. Wygląda jednak na to, że to jeszcze nie koniec, ponieważ kilkanaście minut temu Solar wznowił zbiórkę.

Sprawdź też: „Still D.R.E.” nie jest kawałkiem Dr. Dre? Snoop Dogg: „JAY-Z napisał całą tę pie****ną piosenkę”

Dziś o północy wszyscy, którzy do tej pory wsparli zbiórkę #Hot16Challenge2 otrzymali informację o jej zakończeniu z lakonicznym komunikatem: „Zebraliśmy już milion, jedziemy dalej!”. Komunikat został wysłany automatycznie, ponieważ taką roboczą datę zakończenia zbiórki ustaliłem w momencie jej inicjacji. Później totalnie o tym zapomniałem.

Mimo, że akcja już wygasła, wiele osób nadal wpłaca pieniądze. W związku z czym włączam zbiórkę ponownie. Zebrane pieniądze są rozdysponowywane na bieżąco zgodnie z zapotrzebowaniem, które zgłaszają szpitale, czym zajmuje się fundacja SiePomaga.

Niebawem oficjalne zakończenie, na które wraz z fundacją przygotujemy dla was komplet informacji o wszystkich fajnych rzeczach, które udało się osiągnąć dzięki tej kosmicznej kwocie – napisał Solar.

Zachęcam do wsparcia zbiórki zainicjowanej przez Solara.

Polecane


Share This