Białas zapowiada „wiatr wielkich zmian” w SBM Labelu

Label Solara i Białasa ma kolejny sukces na koncie.


2023.02.07

opublikował:

Białas zapowiada „wiatr wielkich zmian” w SBM Labelu

fot. mat. pras.

W Warszawie trwa gala Bestsellerów Empiku. W kategorii Album rap i hip-hop nagrodzono „Hotel Maffija 2”, drugą część wydawnictwa nagranego przez reprezentantów SBM Labelu podczas wspólnego wyjazdu. Odbierający statuetkę Białas i Lanek nie tylko podziękowali za wyróżnienie, ale zelektryzowali również fanów swoją deklaracją. Białas przyznał, że nie wie, czy w 2023 uda się zrealizować trzecią część „Hotelu Maffija”, powiedział za to, że „nadchodzi wiatr wielkich zmian”.

Co dokładnie raper miał na myśli, tego nie wiemy, ale pamiętajmy, że wokół SBM Maffiji jak zwykle dużo się dzieje. Ostatnio dużo mówi się o okolicznościach, w jakich rozeszły się drogi Solara i Białasa z Bedoesem, cały czas nie do końca wiemy, jaki jest status Maty. Z dwóch wydanych w tym roku singli Matczaka tylko jeden ukazał się nakładem SBM Labelu. Mata nie pojawił się na scenie podczas występu reprezentantów SBM Labelu, choć to akurat nie musi o nic znaczyć. Wytwórnię reprezentowali Białas, Lanek, Janusz Walczuk, Nypel, Kinny Zimmer i Fukaj.

Obok „Hotelu Maffija 2” do Bestselleru Empiku nominowano „Dom dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza” Szpaka, „Muzykę komercyjną” Pezeta, „Pretty Boya” White’a i „Produkt 47” Okiego.

Polecane

Share This