Białystok Pozytywne Wibracje Festival wspiera białostockie Hospicjum dla Dzieci

Aukcja płyty z autografem Seal'a


2012.07.13

opublikował:

Białystok Pozytywne Wibracje Festival wspiera białostockie Hospicjum dla Dzieci

Białystok Pozytywne Wibracje Festival po raz kolejny podjęło współpracę z fundacją „Pomóż Im” na rzecz chorych dzieci. Rok temu podczas festiwalu wolontariusze fundacji kwestowali na rzecz białostockiego Hospicjum i zebrali pokaźną kwotę. W tym roku przygotowano dodatkowe akcje specjalne – między innymi aukcję płyty „Pozytywne Wibracje 11” z podpisem Seal’a, który grał na festiwalu w roku ubiegłym. Płyta zostanie wylicytowana na aukcji internetowej a dochód ze sprzedaży przeznaczony ponownie na pomoc chorym dzieciom w Hospicjum. Białystok Pozytywne Wibracje Festival to nie tylko pozytywnie wibrujące muzyczne wydarzenie, lecz wydarzenie o pozytywnym przekazie – pomóż im!

Po raz drugi organizatorzy Białystok Pozytywne Wibracje Festival podjęli współpracę z fundacją „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. W tym roku formuła została rozszerzona o dodatkowe akcje specjalne – poza kwestowaniem podczas obydwu dni festiwalu 20 i 21 lipca, zostanie przeprowadzona aukcja płyty „Pozytywne Wibracje vol.11”. Płyta z podpisem Seal’a, gwiazdy zeszłorocznego festiwalu, zostanie wystawiona na sprzedaż na aukcji internetowej. Dochód z jej sprzedaży zostanie w całości przekazany na potrzeby Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Fundacja „Pomóż Im” istnieje już 18 lat a w zakres jej działalności wchodzi tworzenie i rozwój warunków wszechstronnego leczenia i rehabilitacji chorych dzieci, udzielanie pomocy rodzinom dzieci, nieodpłatna pomoc i wspieranie dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz ich rodzin, wspieranie rozwoju kulturalnego chorych dzieci i ich rodzin oraz ich integracja społeczna. Fundacja pomogła już kilkuset dzieciom. Opiekuje się małymi pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, którzy pochodzą z całego województwa podlaskiego. Dba o to, by dzieci i ich rodzice w szpitalu czuli się jak najlepiej. Główną działalnością Fundacji jest prowadzenie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Pod opieką fundacji znajduje się obecnie 26 dzieci, przez całą dobę, 365 dni w roku.

Organizatorzy festiwalu wspierają działania fundacji udostępniając jej festiwalową scenę oraz telebimy.

Szczegółowe informacje na temat działalnosci Fundacji można znaleźć na www.pomozim.bialystok.pl.

 

Program festiwalu:Piątek 20 lipca    

19:00 Ewa Szlachcic & Way No Way

20:00 Ewa Bem

21:30 wkrótce ogłosimy artystę

23:00 Angie Stone


Sobota 21 lipca

19:00 Eskaubei & Funky Flow

20:00 Ania Rusowicz

21:00 Omar

23:00 Dimitri From Paris

KARNETY (20 i 21 lipca 2012) CENA BRUTTO (zawiera 8% VAT)

Dziedziniec wstępny    70,00 zł

Golden Circle    100,00 zł

VIP    500,00 zł

20 lipca 2012   

Dziedziniec wstępny    45,00 zł

Golden Circle    60,00 zł

VIP    300,00 zł

21 lipca 2012   

Dziedziniec wstępny    45,00 zł

Golden Circle    60,00 zł

VIP    300,00 zł

Pakiet „VIP“ (wyłącznie dla osób pełnoletnich) zawiera m.in.:

1. Bilet na festiwal w strefie Golden Circle (miejsca bezpośrednio przed sceną)

2. Osobne wejście tylko dla VIP

3. Catering w specjalnej strefie VIP w Sali Balowej Pałacu Branickich (z tyłu sceny),w formie szwedzkiego stołu, składający się z ciepłych i zimnych przekąsek

4. Alkohol oraz napoje bezalkoholowe serwowane na miejscu ww. strefie VIP.

Polecane

Share This