Billie Eilish o cenie sławy: „Straciłam wszystkich swoich przyjaciół”

"Bardzo przeraża mnie strata i mam wiele problemów z porzuceniem”


2024.06.10

opublikował:

Billie Eilish o cenie sławy: „Straciłam wszystkich swoich przyjaciół”

Piosenkarka, która niedawno wydała swój nowy album „Hit Me Hard And Soft”, rozmawiała z Lily Allen i Miquitą Oliver w podcaście Miss Me o jej drodze do sławy. Artystka wyjawiła, że jak stała się sławna to straciła wszystkich swoich przyjaciół.

– Cóż, straciłam wszystkich przyjaciół, kiedy stałam się sławna – powiedziała. Nagle stałem się sławna i nie mogłam się z nikim utożsamić. To było trudne. To było naprawdę trudne.

SPRAWDŹ TAKŻE: Uniwersytet Diddy’ego odbiera mu tytuł doktora honoris causa, zwraca pieniądze i rozwiązuje jego program stypendialny

Eilish powiedziała, że ​​jej najlepsza przyjaciółka, Zoe, pozostała przy niej, ale jedynymi przyjaciółmi po tym jak stała się sławna, byli jej pracownicy.

– To były moje 20. urodziny i pamiętam, że rozglądałam się po sali i widziałam tylko ludzi, których zatrudniam. I wszyscy byli starsi ode mnie o 15 lat lub więcej – powiedziała.

– Podszedł do mnie jeden z moich pracowników, trochę porozmawialiśmy po czym on powiedział, że musi zrezygnować z pracy u mnie. I to była najgorsza rzecz, jaka mi się przydarzyła. I to uświadomiło mi, że dla nich to jest tylko praca. Że wcześniej czy póżniej mnie opuszczą i już nigdy się nie zobaczymy.

To uświadomiło Billie, że trudno jest nawiązywać więzi z ludźmi, którzy są jej pracownikami.

– Od tego czasu trudno jest być przyjacielskim wobec ludzi, z którymi pracuje, ponieważ bardzo przeraża mnie strata i mam wiele problemów z porzuceniem – stwierdziła.

Artystka powiedziała też, że od jakiegoś czasu próbuje na nowo nawiązać więzi ze starymi znajomymi:

– Dokładnie rok temu odnowiłam kontakt z grupą starych przyjaciół i teraz mam ich wielu. Mam już załogę! Dosłownie mogłabym z tego powodu płakać. To była najwspanialsza rzecz, jaka mi się przydarzyła.

Polecane

Share This