Billie Eilish pokazała światu swój nowy wizerunek i podbiła Instagram. Jej zdjęcie jest trzecim najpopularniejszym w dziejach serwisu


2021.03.20

opublikował:

Billie Eilish pokazała światu swój nowy wizerunek i podbiła Instagram. Jej zdjęcie jest trzecim najpopularniejszym w dziejach serwisu

Opisując relacje Billie Eilish z jej odbiorcami w mediach społecznościowych, media często poruszają temat hejtu. Ten jest niestety nieodzownym elementem życia jednej z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Tym razem jednak internauci wydają się sprzyjać Billie, ponieważ swoimi kliknięciami uczynili jej nowe zdjęcie trzecim najpopularniejszym w historii Instagrama.

W środę Billie podzieliła się ze światem krótkim filmem, na którym zaprezentowała swój nowy wizerunek. Wokalistka zrezygnowała z czarno-zielonych włosów, stając się blondynką. Tego samego dnia artystka opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze i rozbiła bank serduszek, zdobywając do tej pory 20,3 mln polubień. Na Instagramie są tylko dwa popularniejsze zdjęcia – ostatnia opublikowana przez XXXTentaciona przed śmiercią fotka (jedyna, którą można teraz zobaczyć na jego profilu) ma 23,8 mln polubień oraz… zdjęcie jajka, które opublikowano w 2019, by zdetronizować ówczesną liderkę Kylie Jenner, która na początku lutego 2018 pokazała po raz pierwszy swoją córkę (to zdjęcie było liderem rankingu Instagrama przez 341 dni, obecnie z liczbą 18,5 mln polubień jest na szóstej pozycji).

Sprawdź także: Agustin Egurrola bezlitosny dla Roksany Węgiel w „Dance Dance Dance”. Widzowie krytykują, a juror tłumaczy swoją opinię

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

Billie Eilish przechodzi do historii za sprawą triumfu na Grammy

19-letnia artystka drugi rok z rzędu laureatką Grammy w kategorii Nagranie roku, dzięki czemu dołączyła do bardzo elitarnego klubu, w którym znajdują się tacy artyści jak U2 czy Roberta Flack.

Billie Eilish w tym roku zdobyła nagrodę Grammy w kategorii Nagranie roku za singiel „Everything I Wanted”. W 2020 artystka triumfowała w tej samej kategorii z utworem „bad guy”.

Eilish jest dopiero piątym wykonawcą w historii Grammy, który zwyciężył w kategorii Nagranie roku dwukrotnie. Do tego elitarnego grona należą Simon & Garfunkel, U2, Roberta Flack i Henry Mancini. Jeżeli weźmiemy pod uwagę również dorobek solowy, Paul Simon ma na koncie trzy Grammy w tej kategorii.

Eilish jest także dopiero trzecim artystą, który triumfował w kategorii Nagranie roku dwa lata z rzędu – wcześniej ta sztuka udała się U2 z „Beautiful Day” i „Walk On” oraz Robercie Flack z „The First Time Ever I Saw Your Face” i „Killing Me Softly with His Song”.

Billie Eilish jest także najmłodszą artystką, która ma więcej niż jedno wyróżnienie w tej kategorii.

Henry Mancini był pierwszym muzykiem, który zdobył dwie statuetki Grammy za Nagranie roku – za „Moon River” oraz „Days of Wine and Roses”. Stało się to, zanim Grammy obchodziły swoje 10-lecie. Simon & Garfunkel otrzymali Grammy za „Mrs. Robinson” oraz „Bridge Over Troubled Water”.

„Everything I Wanted” ujrzało światło dzienne w listopadzie 2019 i szybko trafiło do Top 10 zestawienia Hot 100. Billie Eilish napisała utwór wspólnie z bratem Finneasem O’Connelem. Za master odpowiada John Greenham, a miksem zajął się Rob Kinelski.

Polecane

Share This