Bisz poprowadzi warsztaty Dobry MC

Raper poprowadzi kolejną edycję warsztatów.


2013.09.11

opublikował:

Bisz poprowadzi warsztaty Dobry MC

Już 14 i 15 września w klubie Gugalander w Katowicach odbędzie się kolejna edycja warsztatów Dobry MC, które tym razem poprowadzi Bisz wspomagany przez swojego menedżera Marcina „Poxa” Jaruszewskiego. Po sierpniowym warsztacie z Peją czas na kolejne spotkanie z cyklu Dobry MC. Tym razem swoją wiedzą podzieli się nowa szkoła rapu.

Bisz, odkąd w tamtym roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta „Wilk chodnikowy”, jest w czołówce najlepszych. Ale raper wcale nie jest debiutantem – od wielu lat działa na scenie wraz z kolektywem B.O.K.. Podczas warsztatów opowie, jak wygląda droga z podziemia do sławy, jak na to zapracować. Oprócz tego pokaże wiele trików technicznych, które przydadzą się z pewnością każdemu MC.

{reklama-hh}

Tradycyjnie już, podczas warsztatów odbędą się zajęcia z promocji i marketingu muzycznego, które poprowadzi menedżer Bisza, Marcin „Pox” Jaruszewski. Ale to nie wszystko, tym razem organizatorzy przygotowali coś jeszcze – warsztaty didżejskie i producenckie, które poprowadzą DJ Paulo i Oer, członkowie B.O.K.

Znamy już lokalizację spotkania – to kultowy klub Gugalander, który również kojarzy się z hip – hopem (w tamtym roku odbyła się tam jedna z edycji konferencji Poezja Miejska Rap).

Polecane

Share This