Bisz wraca jak król. Zobaczcie jego nowy klip

Wreszcie poznaliśmy dokładką datę premiery nowego krążka Bisza.


2021.02.21

opublikował:

Bisz wraca jak król. Zobaczcie jego nowy klip

fot. YouTube

W sieci pojawiło się nowe wideo zapowiadające nadejście „Bladego króla”. Wysmakowany estetycznie teledysk łączy połowy utworów „Tracić” oraz tytułowego „Bladego króla”, których pełne wersje znajdą się na nowej płycie Bisza i Kosy. Za klip odpowiada ekipa Waverunners, nad zdjęciami czuwał mający na koncie międzynarodowe wyróżnienia fotograf Marcin Szpak. Premiera sklepowa albumu zaplanowana jest na 12 marca, natomiast już 7 marca nabywcy preorderu otrzymają ją w wersji cyfrowej. Bogata limitowana edycja płyty dostępna jest na PchamyTenSyf.pl.

Sprawdź także: Bisz z gościem w nowym singlu zapowiadającym „Bladego króla”

Nowa płyta długogrająca Bisza zawiera 10 pełnych premierowych utworów. Materiał to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem. Płytę w całości wyprodukował znany z „Zim” czy „Idąc na żywioł” Kosa. Dotychczas ukazały się single „Kręgi”, „Joker” oraz „Zapadam się w pamięć”, których można posłuchać w serwisach streamingowych. Tracklista i goście pozostają póki co tajemnicą. Wiemy jedynie, że w kawałku „Kręgi” Bisza wokalnie wspiera Ńemy.

Wersja specjalna albumu zawiera dodatkowo pakiet wlepek oraz płytę CD „Wehikuł czasu to pamięć”, na której znajdzie się „wersja reżyserska” albumu w postaci słuchowiska, płyty w MP3: Bisz/Kosa: „Zimy”, „Idąc na żywioł”, maxisingiel „Noce” oraz instrumentale nowego albumu, teksty utworów wraz z autorskimi notatkami, niepublikowane fotografie, teksty literackie oraz utwory muzyczne „back in the days”.

Polecane

Share This