Bit Kubiego w materiałach Donalda Tuska. Producentowi bardzo się to nie podoba

Z drugiej strony Lanek chętnie udostępni swoje za darmo opozycji, ale z wyłączeniem konfederatów.


2023.08.21

opublikował:

Bit Kubiego w materiałach Donalda Tuska. Producentowi bardzo się to nie podoba

fot. mat. pras.

Choć działania mające zachęcić Polaków do oddania głosów na konkretne ugrupowania ruszyły, dopiero od chwili ogłoszenia terminu wyborów przez Andrzeja Dudę, możemy oficjalnie mówić o rozpoczęciu kampanii wyborczej. Sztaby zabiegają o głosy w różny sposób, m.in. publikując materiały w mediach społecznościowych. W udostępnionym na profilu Donalda Tuska filmie, w którym lider Koalicji Obywatelskiej wbija szpilkę Jarosławowi Kaczyńskiemu, słyszymy bit Kubiego Producenta z kawałka „Billy Kid” ReTo. Artyście zdecydowanie się to nie podoba, czemu dał wyraz, pisząc w stories:

Panie Donaldzie Tusk, rozumiem, że super bit do rolek i krótkich formatów, ale nikt mnie nie prosił o zgodę na wykorzystanie bitu. Proponuję więc zwolnić mnie z płacenia podatków do końca życia, albo proszę nie korzystać z mojej twórczości, ponieważ nie chcę uczestniczyć w żadnym politycznym szambie – napisał producent.

Kubi nie chce być kojarzony politycznie, za to Lanek nie ma z tym już żadnego problemu. Reprezentant SBM Labelu deklaruje, że jeżeli jego produkcje mają szanse pomóc opozycji (choć nie całej) w walce o przejęcie władzy, to służy swoją twórczością.

Jak coś to ja chętnie udostępnię swoje bity Donaldowi Tuskowi i reszcie opozycji, z wyłączeniem konfederatów – zadeklarował Lanek.

Polecane

Share This