Blanka, Sara James i Julia Żugaj na telewizyjnym koncercie z okazji Dnia Dziecka

Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć wydarzenie?


2024.06.06

opublikował:

Blanka, Sara James i Julia Żugaj na telewizyjnym koncercie z okazji Dnia Dziecka

fot. Dagmara Szewczuk / @dagsoon

Dzień Dziecka z Fundacją Polsat to co roku radosne i pełne atrakcji wydarzenie, któremu towarzyszy koncert z udziałem największych gwiazd. W tym roku Fundacja Polsat i miasto Skierniewice zaprosiły do wspólnego świętowania najgorętsze nazwiska młodej polskiej estrady.

Wokalistki Blanka i Sara James oraz najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka Julia Żugaj wykonały swoje największe przeboje wprawiając publiczność w stan czystej euforii. Doskonała zabawa trwała podczas występów najbardziej rozśpiewanego tancerza w Polsce Stefano Terrazzino, którego mogliśmy oglądać ostatnio w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. Całość poprowadził niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Na scenie jako prowadząca zadebiutowała też Julia Żugaj.

Koncert był częścią całodziennego pikniku, relacja z tego wydarzenia w specjalnym odcinku programu „Jesteśmy dla dzieci” – 8 czerwca o godz. 11:00 w Czwórce.

Fundacja Polsat od kilku lat angażuje się w działania na rzecz specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Skierniewicach. Skierniewice to miasto „Zakochane w pomaganiu”. To hasło jest także bliskie Fundacji Polsat, dlatego łącząc siły, jesteśmy w stanie pomagać wielu dzieciom.

Fundacja Polsat w 2022 roku zakończyła pierwszą od ponad 20 lat gruntowną renowację Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Szpital jest największym ośrodkiem medycznym pomiędzy Warszawą a Łodzią, rocznie hospitalizuje blisko 1000 pacjentów, od okresu noworodkowego do ukończenia 18. roku życia.

Polecane

Share This