Blanka: „Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości”

"Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją"


2023.03.06

opublikował:

Blanka: „Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości”

fot. mat. pras.

Smak zwycięstwa jest czasem gorszy niż smak porażki. Przekonała się o tym Blanka, zwycięzczyni polski preselekcji do konkursu Eurowizji. Po tym jak Blanka wygrała konkurs organizowany przez TVP spadła na nią fala hejtu, o której piosenkarka postanowiła napisać na swoim Instagramie:

– Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim „ustawionym” głosowaniu).

Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty. To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów.

Przystępując do preselekcji, jako debiutantka, chciałam przede wszystkim walczyć o realizację swojego marzenia. Jest nim udział w jednym z największych przedsięwzięć telewizyjnych i show na świecie – Eurowizji. Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą. Co gorsza plotki rozprzestrzeniają, pod przykrywką wyrażenia opinii, także osoby publiczne.

Jestem całym sercem z innymi uczestnikami. Zabrano mi piękny moment radowania się sukcesem, na który ciężko pracowałam. Czeka mnie sporo pracy. Po powrocie z Finlandii, gdzie nagrałam kolejny singiel – przygotowuję się z pełnym zaangażowaniem do Eurowizji, tak aby Was nie zawieść. Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się! Mało tego: obiecuję dać z siebie wszystko!!! Chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają. To wiele dla mnie znaczy. 

Love You All – napisała piosenkarka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Polecane

Share This