Blask Floral Bugsa i Smolastego

Dziś premierę ma pierwszy singiel promujący nowy album Floral Bugsa


2021.04.07

opublikował:

Blask Floral Bugsa i Smolastego

„Blask” nafaszerowany jest emocjami, a całość dopełnia niezwykle chwytliwy refren Smolastego. Artyści wraz z producentem 4MONEY stworzyli obraz zwalczanej nadzieją bezsilności. Zarówno brzmieniowo, jak i lirycznie słuchacze mogą poczuć w tym kawałku wielką wolę walki i ambicje.

W dzień premiery „Blasku” wystartował również preorder płyty Bugsa. „MOJA SZTUKA”, to do tej pory najdojrzalszy album młodego rapera. Na płycie znalazło się kilka bangerów, jednak ewidentnie przeważają emocje oraz treść.

„MOJA SZTUKA”, to tytuł, który mówi sam za siebie. Artysta staje przed nami bez zbroi, a mimo to jest silniejszy niż kiedykolwiek i gotów opowiedzieć o sobie w stylu fuzji swoich dwóch poprzednich płyt. Jest to połączenie styli „Brzydkiej Sztuki” i „Nowej Sztuki” co dało, dotąd nieznane, unikatowe brzmienie.

Utwory ukazują wachlarz umiejętności oraz pewności u młodego artysty. Nie ma tu żadnych masek, jedynie wypracowany styl, który artysta dumnie prezentuje. Gościnnie na płycie pojawili się m.in.: Donguralesko, Tymek, Kizo, Smolasty, Opał, Kacper HTA, Piotr Cartman czy Dedis.

Polecane

Share This