„Blue Moon” PlanaBe i Sir Micha już dostępne. Artyści promują album teledyskiem do tytułowego kawałka

Preordery krążka wzbogacono o dodatkową muzykę.


2024.04.12

opublikował:

„Blue Moon” PlanaBe i Sir Micha już dostępne. Artyści promują album teledyskiem do tytułowego kawałka

fot. YouTube

W sieci pojawiło się wideo do nowego singla PlanaBe. „Blue Moon” to tytułowy kawałek z nowej, nagranej wspólnie z Sir Michem płyty artysty.  Wydawnictwo trafiło o północy do serwisów streamingowych, można je już także znaleźć w sklepach.

Na “Blue Moon” znalazło się 13 utworów. Co więcej, dla tych, którzy zdecydowali się na pre-order, przygotowano dodatkową niespodziankę. Wersja preorderowa zawiera specjalną EP-kę zatytułowaną “Baby Boy”, która nie będzie więcej dostępna w sprzedaży ogólnej.

„Blue Moon” to album, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię”. Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu już od wydania swojego debiutu – „Insomnii”. Swoją drogą – na „Blue Moon” wyraźnie słychać inspirację jego debiutanckim materiałem, wzbogaconą o nowe flow, szczere teksty i zebrane przez lata doświadczenie. Materiał produkcyjnie spina klamrą Sir Mich, co jest równoznaczne z gwarancją dopracowanego brzmienia, spójności i poziomu, jaki zdecydowanie prezentuje ten krążek.

Ostatecznie „Blue Moon” to rollercoaster po emocjach Plana, pozwalający poznać jego dobre i złe strony w idealnie wyważonym miksie gatunków trap i R’n’B.

Polecane

Share This