Bogini Gypsy Queen wyjaśnia, jaki powinien być facet, z którym chciałaby spędzić resztę życia

W piątek nowy singiel.


2023.05.24

opublikował:

Bogini Gypsy Queen wyjaśnia, jaki powinien być facet, z którym chciałaby spędzić resztę życia

fot. Instagram / @boginigypsyqueenx

Już w najbliższy piątek w sieci pojawi się „Big Boy”, nowy singiel Bogini Gypsy Queen. Utwór, w którym gościnnie pojawił się Sobota, zapowiada szykowaną na jesień płytę popularnej sex-streamerki.

Być może z czasem pytania, które fani zadają Bogini, będą dotyczyć w większości muzyki, póki co skupiają się jeszcze głównie na relacjach damsko-męskich. Gwiazda filmów dla dorosłych nie unika tych pytań i chętnie odpowiada.

Dostaje często pytania, jakie cechy powinien mieć facet, z którym chce się spędzić resztę życia – napisała na Instagramie, dodając: – Dla mnie facet nie musi być bogaty, ale powinien być zaradny. Wszystko smakuje lepiej, gdy dochodzi się do wszystkiego wspólnie od zera. Nie ma wyglądać jak wydepilowany gość z reklamy, a być męski i troszkę ładniejszy od diabła i ma mnie kochać z całych sił. Miłość to największy skarb. Gdy stracisz bliskich, majątek czy zdrowie i w ostatnich chwilach gdy odchodzisz z tego świata, liczy się tylko ta osoba, która kocha cię naprawdę i trzyma do końca za rękę. No chyba, że jesteś pustakiem, to będziesz trzymała się złotej karty kogoś, z kim jesteś tylko dla kasy.

Polecane

Share This