Bogini Gypsy Queen z poważną decyzją życiową. „Stało się to, czego się obawiałam”

Na dniach premiera singla z Sobotą, a tu taka zmiana


2023.04.30

opublikował:

Bogini Gypsy Queen z poważną decyzją życiową. „Stało się to, czego się obawiałam”

Kilka dni temu Bogini Gypsy Queen pisała o kulcie poniżania w Polsce.

– Dziś w naszym kraju panuje kult poniżania każdego, kto ma aspiracje na coś więcej! Gdybym miała słuchać opinii ludzi, którzy gnoją każdego, kto chcę coś w życiu osiągnąć i ma swój plan, to nie osiągnęłabym nic! Gdy jako pierwsza Polka założyłam OF było identycznie, a dziś znane osoby, że świata mediów idą w tym samym kierunku, gdzie ja byłam pionierką. Niestety, Polska to jeszcze zamknięty umysł i daleko nam do USA, ale to się zmienia powoli i jedną z tych osób jestem ja! Czy się to komuś podoba czy nie nie, moda zawsze idzie z zachodu. A ja jestem tego dowodem.

Nikt nie umie powiedzieć, ale zajebista laska, wykosiła w Polsce całą branżę dla dorosłych, sypiając tylko z jednym, swoim przecież partnerem. To przecież fenomen. U nas najłatwiej jest powiedzieć słowo na K… Ale tu K… jak na liczniku mam jeden, a nie jak większość gwiazdek, które za karierę wskakują do łóżka. Gdybym upubliczniła kto ze świata kina czy muzyki, mówię tu o największych, próbował poderwać mnie i jakie oferty padały za bycie razem, to polski internet pisałby o tym miesiącami!

Ja zaś nie jestem laską, która ma plan na tworzenie czegoś przez łóżko. Jestem kobieta, która ma swoje wartości i do wszystkiego dochodzi sama, bez aferek i wspinania się po innych. Mam dobrą pamięć i nie jestem popychadłem. Pamiętam każdą przykrość, która padła z ust czy to niektórych mediów, czy to ludzi na mój temat!

Pamiętam też tych, którzy od początku oceniali mnie z chłodną głową i tych którzy wpierali ze wszystkim. Dziękuję wam kochani.

Już niebawem mój nowy kawałek. Lecimy z muzyką! – napisała Gypsy Queen.

Wczoraj natomiast, początkująca raperka przyznała, że popularność jaką dały jej informacje o tym, że zaczyna karierę muzyczną, zmusiły ją do powrotu do Polski:

– Stało się to, czego się obawiałam ale musiałam się z tym liczyć! Wracam do Polski! Od dwóch lat portale piszące o mnie odnotowują naprawdę spore zasięgi, czy są to dobrze czy złe komentarze, dzięki Wam moja osoba stała się naprawdę popularna! Od zapowiedzi mojej płyty i wjechania z kawałkiem „Plastik”, to już kropka nad i. W mediach, gdzie tylko pojawi się artykuł z moją osobą, odnotowują największe wyświetlenia, a co za tym idzie, dostaje od gro wiadomości na temat współprac czy to muzycznych czy związanych z wieloma innymi projektami.

Kocham Hiszpanię i na pewno tu wrócę za kilka lat, uśmiech, tolerancja, ci ludzie, którzy nie mają w sobie za grosz zawiści – coś pięknego. Rok tu, dał mi sporo energii. Mam nadzieję, że w naszym pięknym kraju, jakim jest Polska, ludzie też kiedyś stanął się tak życzliwi dla siebie i będą potrafili dzielić się tym z innymi, mówiąc choćby na drodze komuś – Hej, jak się ma – jak to bywa tutaj. Ok, także wpadam, mordki na stare śmieci i lecimy z tematem! Buzka – ogłosiła Bogini Gypsy Queen.

Niedawno w sieci pojawiło się wideo do pierwszego singla Gypsy Queen „Plastik”. Poplularna polska sex-streamerka zapowiada nim debiutancki album.

Krążek ma się ukazać we wrześniu nakładem Palmar Records, do tego czasu w sieci pojawią się cztery single. Label zapowiada, że usłyszymy w nich „znanych polskich artystów”. Pierwszy z ujawnionych gości jest Sobota.

Polecane

Share This