Bonus RPK pisze do fanów zza krat


2020.12.25

opublikował:

Bonus RPK pisze do fanów zza krat

foto: kadr z wideo

Podobnie jak przed rokiem także i w Boże Narodzenie 2020 Bonus RPK napisał do fanów kilka zdań z zakładu karnego. Na intagramowym profilu artysty pojawiło się zdjęcie odręcznie napisanego listu. Raper przypomina o nadchodzącej premierze mixtape’u Ciemnej Strefy, zdradza, jak spędza czas w zakładzie karnym i wspomina, że liczy na kasację swojego wyroku.

Sprawdź też: Jongmen o obecnej sytuacji Bonusa RPK i szczegółach projektu Heavyweight

Witam was mordeczki, z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wam zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego nowego roku 2021. Niestety, kolejne święta przyszło mi spędzać za więziennymi murami, ale być może niebawem się to zmieni, ponieważ czekam na kasację, za którą 3-majcie kciuki.

U mnie wszystko OK i dzień po dniu jakoś leci… Napisałem dużo nowych tekstów! Poza tym ciężko trenuję i sporo czytam, także nie marnuję czasu!

15 stycznia premierę sklepową będzie miał mixtape CS, który już dziś możecie zamówić w preorderze! Na w/w płycie znajdziecie kilka moich zwrotek – polecam! Na koniec pragnę podziękować wam za pamięć i wsparcie. Nie mogę się doczekać, aż wrócę. Pozdrawiam Was serdecznie! – pisze Bonus.

Polecane


Share This