Borixon „Jedzie w teren”


2022.05.18

opublikował:

Borixon „Jedzie w teren”

fot. Konrad Caba / @cabanoss

Minął niespełna miesiąc od premiery albumu „Mixed Music Arts (MMA)”. Borixon zdecydował się na niestandardową formę promocji płyty. Jednym z jej elementów był brak singli zapowiadających wydawnictwo. Przed chwilą w sieci pojawił się drugi, po zaprezentowanych w dniu premiery „Melodyjkach” teledysk.

Borixon kazał czekać na swój kolejny solowy album niespełna cztery lata. Po Mołotowie raper był zaangażowany w kilka projektów, którymi niewątpliwie przygotowywał sobie należne dla stażu, a przede wszystkim, swojej pozycji, miejsce w polskim rapie.

Następnie przyszedł czas na podbicie rynku muzycznego chillwagonem, w ramach którego powstały dwie płyty. Kolejnym ruchem był album współtworzony z ReTo – „420024”. Po licznych kolaboracjach nadszedł jednak czas na wydanie solowe. Nagrany jeszcze w lutym poprzedniego roku materiał na „Mixed Music Arts (MMA)” ujrzał światło dzienne 27 kwietnia 2022.

Borixon jest znany z chodzenia pod prąd. Dlatego też zdecydował się na niestandardową formę promocji płyty. Jednym z jej elementów był brak singli zapowiadających wydawnictwo. Przed chwilą na kanale spacerange pojawił się drugi, po zaprezentowanych w dniu premiery „Melodyjkach” teledysk.

„Jadę w teren” to wideoklip stworzony ponad rok temu podczas wyjazdu z chillwagonem. Na teledysku widzimy rapującego Borixona ze znaną sobie, wyspecjalizowaną techniczną surowością. Wprawione oko może jeszcze dojrzeć postacie związane z chillwagonem, między innymi Majkel Buszu. Sam utwór jest podkreśleniem wartości rozwoju, otwartości na różne kultury oraz relacji międzyludzkich.

Za stworzenie bitu do utworu odpowiada BAHsick. Produkcją teledysku zajął się Kooza.

Polecane

Share This