Borixon zapowiada album krótkim filmem

"MMA" już w tym tygodniu.


2022.04.25

opublikował:

Borixon zapowiada album krótkim filmem

fot. Filip Pielesiak

Na ostatniej prostej przed premierą albumu „Mixed Music Arts (MMA)” Borixon publikuje intro. Treść filmu jest osadzona w domu towarowym, gdzie dwóch zamaskowanych mężczyzn dokonuje napadu rabunkowego. Żaden z głosów słyszanych w filmie nie jest podobny do głosu Borixona. Tytuł filmu jest tożsamy z tytułem jednego z utworów ujawnionej niedawno tracklisty. Dopełnienie tytułu słowem intro wskazuje, że może być to zapowiedź.

Akcja filmu jest dość zaskakująca. Na początku mężczyzna zostaje przyłapany na kradzieży przez ochroniarza jednak udaje mu się uciec wraz z łupem. Pędząc korytarzami domu towarowego możliwie cicho krzyczy pseudonim towarzysza i próbuje namówić go do jak najszybszego opuszczenia miejsca zbrodni. Wymiana zdań między panami odbywa się w dynamiczny sposób, jednak Braun (pseudonim pada w trakcie filmu) pozostaje nieugięty i pomimo usilnych próśb swojego kompana postanawia kontynuować grabież.

Nagle jeden z rabusiów zaczyna uciekać z łupem jednak po chwili ucieczki zostaje powalony na ziemię przez kolegę. Goniący wyprowadza kilka ciosów i na koniec wjeżdża plansza z zapowiedzią albumu.

W żadnym z momentów filmu nie widać Borixona, nie słychać też jego głosu. Muzyka wybrzmiewa jedynie przez krótką chwilę jego trwania, ale jest to sam bit. Jednak z mediów społecznościowych spacerange dowiadujemy się, że film jest zapowiedzią teledysku – największej produkcji w historii labelu. Z creditsów pod filmem można się dowiedzieć, że za produkcję wykonawczą odpowiada spacerange, pracę scenarzysty i reżysera wykonał Igor Ignacy Leśniewski a za DOP odpowiada Konrad Bloch.

Polecane

Share This