Borixon zdradził, jaki dodatek szykuje do nowej płyty

Premiera już pod koniec kwietnia.


2022.04.19

opublikował:

Borixon zdradził, jaki dodatek szykuje do nowej płyty

fot. @Paweł Fabjański | @shootmewarsaw

Kolejny dzień przynosi nowe wieści dotyczące nadchodzącej płyty Borixona „Mixed Music Arts (MMA)”. Każdemu z ogłoszeń towarzyszy jedno ze zdjęć okładkowych autorstwa Pawła Fabjańskiego. Na dzisiejszym znalazł się najlepszy kumpel raperów – dres, a wraz z jego publikacją dowiedzieliśmy się, że dodatkiem do fizycznego wydania ma być wysokiej jakości bawełniana bluza, zaprojektowana w kooperacji z Osom Studios.

Wizerunek artystyczny jest nieodłącznym elementem sztuki, którą prezentuje twórca. Zazwyczaj jednak mamy do czynienia z najwyżej jedną stylistyką dobraną do charakteru albumu, którą artysta lub ktoś z pomocą artysty przygotował w spójny sposób z treścią zawartą na krążku. Borixon jest ponad to. Biorąc pod uwagę zarówno rapowy staż jak i osiągnięcia, BRX na okładce zbliżającej się płyty prezentuje się w różnych stylach i w każdym z nich jest autentycznym, niosącym pewną historię Borixonem – czytamy w informacji prasowej promującej „MMA”.

Kocham dres i sportowy styl. W 90., środowisko hiphopowe przecinało się często ze środowiskiem cinkciarzy i złodziei. Wszyscy nosiliśmy się na dresowo, dlatego tym zdjęciem jaram się najbardziej. W sklepie spacerange.shop będzie możliwość zamówienia płyty wraz z merchem. Bluza dedykowana temu projektowi jest stworzona z najwyższej jakości bawełny, tak jak lubię. Niedługo pokażę wam projekt – zapowiada artysta.

Premiera nowego krążka BRX-a już 27 kwietnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez borixon (@borixon)

Polecane

Share This