Boxdel miał „megamocną spinę” z Paluchem. „Bardzo mocne odklejenie”

Twórca zdradził, co usłyszał od Palucha w Kołobrzegu, a raper skomentował.


2022.08.08

opublikował:

Boxdel miał „megamocną spinę” z Paluchem. „Bardzo mocne odklejenie”

fot. kadr z wideo

Przed kilkoma dniami Boxdel wyznał, że podczas kołobrzeskiego Sun Festivalu między nim a jednym z raperów doszło do awantury. – Wczoraj miałem dość mocną spinę z jedną z postaci z tego świata. Dobrze, że byłem w miarę ogarnięty, bo mogło być źle z tym osobnikiem. Byłem bardzo zły i jestem nadal zły. Chcę tylko powiedzieć, że nie zacząłem i nie sprowokowałem. Powiedziałem mu na końcu, że ma wypi****lać, że Sun Festival nie jest od tego i wypi****ił – powiedział

Podczas niedzielnego streama na kanale Aferki Boxdel wyjawił, że artystą, z którym się ściął, był Paluch.

Oficjalnie potwierdzam – to z nim miałem spinę i to megamocną. Dajcie mi się jeszcze zastanowić, czy w ogóle… bo chcę sobie ułożyć w głowie takie coś, czy Paluch nie wykorzysta tego, że o tym mówię, jako budowania atencji wokół siebie – powiedział, dodając: – Paluch jest nikim. Też tak uważam.

Przez cały program Boxdel kilkukrotnie odnosił się do sytuacji, ale finalnie nie zdradził, o co dokładnie poszło, choć zapowiedział, że wkrótce to się stanie. W niedzielę wieczorem twórca opowiedział jedynie, jaki był finał zamieszania.

Na końcu naszej kłótni powiedział mi coś, co w żadnym razie nie trzymało się tego, o czym gadaliśmy. Powiedział do mnie, że „ch**a znaczę w rap grze”. Na co ja mu odpowiedziałem: „k***a, przecież mnie tam nawet nie ma, nawet nie chcę być w tym zakłamanym świecie”. I powiedziałem mu, że ma wy***alać.

Ja nigdy nie mówiłem, że jestem raperem, Masny Ben nie jest raperem. Bardzo mocne odklejenie ze strony Palucha następuje. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Wiem, że tam jest kryzys wieku średniego. To jest jego mocny problem – ocenił Boxdel.

Jeden z włodarzy Fame MMA ma wrócić do swojej opowieści w najbliższym czasie, póki co Paluch skomentował sytuację poniższym story.

Polecane

Share This