boygenius – najbardziej super z supergrup – zapowiada wyczekiwany debiut

Wydawnictwo trafi na rynek wiosną.


2023.01.23

opublikował:

boygenius – najbardziej super z supergrup – zapowiada wyczekiwany debiut

fot. mat. pras.

boygenius, czyli supergrupa założona przez Phoebe Bridgers, Julien Baker i Lucy Dacus, uwielbiana przez fanów alternatywy, zapowiada wyczekiwany debiutancki album – „the record”. Już teraz można posłuchać trzech singli zapowiadających krążek.

„the record” ukaże się 31 marca 2023, a w serwisach cyfrowych pojawiły się piosenki „$20”, „Emily I’m Sorry” oraz „True Blue”.

boygenius to trio niezwykle utalentowanych artystek – Julien Baker, Phoebe Bridgers i Lucy Dacus. W 2018 zespół wydał epkę „boygenius”. Trzy nowe single – „$20”, „Emily I’m Sorry” i „True Blue” – to pierwsza premierowa muzyka grupy od 2020 roku, kiedy to ukazały się demówki z sesji nagraniowych do EP-ki. Dochód z tego wydawnictwa został przekazany na organizacje charytatywne z rodzinnych miejsowości Baker, Bridgers i Dacus: Dwontown Women’s Center of Los Angeles, OUTMemphis oraz Mutual Aid Distribution Richmond.

Wyczekiwany długogrający debiut boygenius został w całości napisany i wyprodukownany przez zespół. Sesje nagraniowe odbyły się w studiu Shangri-la Studios w Malibu w Kalifornii.

boygenius – „the record” – tracklista:

1. Without You Without Them
2. $20
3. Emily I’m Sorry
4. True Blue
5. Cool About It
6. Not Strong Enough
7. Revolution 0
8. Leonard Cohen
9. Satanist
10. We’re In Love
11. Anti-Curse
12. Letter To An Old Poet

Polecane

Share This