Britney Spears wita się z fanami zdjęciem topless

Gwiazda chce pokazać, że sama odpowiada za swoje media społecznościowe?


2021.07.24

opublikował:

Britney Spears wita się z fanami zdjęciem topless

fot. mat. pras.

Kiedy na profilach Britney Spears w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i filmy z jej udziałem, fani zwracają uwagę na to, że wokalistka często ma na nich te same ubrania, że fotografuje się w tych samych pomieszczeniach. Nie brak podejrzeń, że gwiazda jest zmuszana przez ojca do robienia tych zdjęć. Dziś na profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie, na którym Britney pozuje topless. Czyżby chciała w ten sposób pokazać, że to jednak ona odpowiada za publikowane przez siebie treści? Miałoby to sens w kontekście jej niedawnego wpisu na Instagramie, w którym Britney podkreśliła, że dopóki ojciec będzie sprawował nad nią prawną kuratelę, wokalistka nie zamierza tworzyć i występować.

Mam dość błagania o pozwolenia na zamieszczenie nowej piosenki na płycie. Wolę nie występować wcale – zadeklarowała przed kilkoma dniami Britney.

Spears przyznaje, że ma dość tego, że ludzie chcą zabić w niej resztki nadziei na normalne życie i nie podoba jej się wiele rzeczy, które dzieją się wokół jej osoby:

Nie podobało mi się to, że moja siostra pokazała się na wręczeniu nagród i wykonała remiksy moich utworów. Ta kuratela zabija moje marzenia. Nie podobało mi się także to, że powstające na mój temat filmy przywołują upokarzające chwile z mojego życia, które przepracowała i o których już dawno zapomniałam.

39-latka zwraca się także do fanów, którzy nie rozumieją jej filmów, które publikuje na Instagramie:

Dla wszystkich, którzy krytykują moje „taneczne filmy”… – nie będę występowała na scenie, dopóki mój ojciec będzie sprawował nade mną kuratelę i decydował o tym jak wyglądam, co mówię czy myślę. Trwa to od 13 lat i mam tego dosyć. Dlatego wolę pokazywać występy ze swojego salonu niż te z Vegas (….) Macie szczęście, że w ogóle publikuję cokolwiek i jeśli wam się to nie podoba, to po prostu dajcie mi unfollow – stwierdza Britney.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Polecane

Share This