Britney Spears znowu pozuje topless i wyjaśnia, dlaczego to robi


2021.08.19

opublikował:

Britney Spears znowu pozuje topless i wyjaśnia, dlaczego to robi

fot. mat. pras.

Po 13 latach Britney Spears uwolni się spod kurateli ojca. Jamie Spears sam zrezygnował ze swojej funkcji, tłumacząc to nagonką na jego osobę, ale jednocześnie podkreślając, że nie widzi powodów, by rezygnować z pełnienia w życiu córki takiej roli. Ojciec wokalistki zobowiązał się współpracować z sądem oraz nowym prawnikiem Britney Mathew Rosengartem w kwestii przekazania wszelkich uprawnień nowemu kuratorowi.

Na instagramowym profilu Britney od niedawna pojawiają się jej zdjęcia topless. Fani interpretowali to jako sposób na demonstrowanie radości z uwolnienia się spod opieki toksycznego ojca. Jak jest w rzeczywistości? Wokalistka wyjaśniła powody pod jednym z ostatnich zdjęć, pisząc, co sądzi o eksponowaniu swojego ciała.

Założę się, że zastanawiacie się, dlaczego właśnie teraz zdecydowałam się odsłaniać ciało…. Cóż, to dlatego, że przyszłam na świat naga i szczerze czuję, że nosiłam na swoich barkach ciężar bycia, co odbijało się na tym, jak postrzegałam samą siebie. Chcę zobaczyć siebie w jaśniejszy sposób… nagą, taką, jaka się urodziłam (…) Jestem kobietą… piękną… wrażliwą kobietą, która potrzebuje spojrzeć na siebie w swojej najczystszej postaci. Nie zamierzam robić sobie zdjęć topless przez resztę życia, bo to byłoby nudne, ale teraz mi to pomaga – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Polecane

Share This