Bruce Dickinson z Iron Maiden kupi polskie samoloty

Artysta chce nawiązać współpracę z producentem samolotu Flaris Lar 1.


2015.06.26

opublikował:

Bruce Dickinson z Iron Maiden kupi polskie samoloty

Bruce Dickinson oprócz tego, że jest gwiazdą rocka, pasjonuje się także lotnictwem. Artysta od lat pilotuje samoloty, od 2012 jest współwłaścicielem firmy Cardiff Aviation zajmującej się serwisowaniem samolotów pasażerskich. Wkrótce najprawdopodobniej Dickinson rozpocznie współpracę z polską firmą Metal-Master.

Podczas zakończonych przed kilkoma dniami odbywających się w stolicy Francji targów lotniczych Paris Air Show Bruce Dickinson odwiedził stoisko Metal-Master, na którym oglądał samoloty Flaris Lar 1. Przechodziłem obok, zobaczyłem to i powiedziałem „wow”. To naprawdę świetny samolot – komplementował Flarisa w rozmowie z dziennikarzem TVN24 Dickinson (materiał możecie obejrzeć klikając tutaj ). Jestem bardzo zainteresowany samolotami tego typu. To wygląda naprawdę fajnie – dodał artysta.

Siedziba Metal-Master znajduje się w położonym niedaleko Jeleniej Góry Podgórzynie. Producent odrzutowców informuje, że Dickinson nie tylko zapowiedział chęć kupienia kilku samolotów, ale wspólnie z Metal-Master rozmawiał o kooperacji w sprzedaży Flarisów w Wielkiej Brytanii.

Na koniec przypominamy informację czysto muzyczną. 4 września ma się ukazać nowy album Iron Maiden zatytułowany „The Book of Souls”. Pod tym adresem  znajdziecie okładkę oraz tracklistę wydawnictwa.

Polecane

Share This