Bruno Mars i Anderson .Paak z kolejnym znakomitym numerem jako Silk Sonic

Tym razem panwoie grają w wakacyjnym klimacie dla wrotkarek


2021.07.30

opublikował:

Bruno Mars i Anderson .Paak z kolejnym znakomitym numerem jako Silk Sonic

Wielokrotni zdobywcy Grammy – Bruno Mars i Anderson .Paak – zaprezentowali swój drugi singiel „Skate”. Utrzymana w wakacyjnym klimacie piosenka to swoista serenada dla wrotkarek. Utworowi towarzyszy równie wakacyjny co sama muzyka teledysk. Za reżyserię odpowiadają Bruno Mars i Florent Déchard, a wspierał ich Philippe Tayag.

„Skate” to następca debiutanckiego singla „Leave the Door Open”, który okazał się wielkim sukces, zapewniając duetowi BET Award 2021 dla najlepszej grupy. Był to pierwszy numer 1 zespołu na liście Billboard Hot 100. „Leave the Door Open” dwa tygodnie z rzędu zajmowało najwyższą pozycję zestawienia, a w top 10 utrzymywało się przez 18 kolejnych tygodni. Ukazała się również koncertowa wersja piosenki „Leave The Door Open (Live)”. Muzycy wykonali ponadto numer na żywo podczas ceremonii rozdania nagród Grammy, iHeart Radio Music oraz BET.

Singiel „Leave the Door Open” ukazał się wraz z klipem. Teledysk, który nakręcił Mars z Florentem Déchardem, ma już ponad 346 milionów odsłon. Premierze towarzyszyła duża kampania w mediach społecznościowych #LetSilkSonicThrive, która odbiła się szerokim echem. „Co jest nowe, gładkie jak jedwab i tworzone przez dwie gwiazdy R&B” – pisał dziennikarz Billboardu. – „Mars ma niesamowicie płynny głos, a .Paak rapuje i śpiewa jakby był we mgle – razem brzmią jak woda i dym” – recenzował Consequence of Sound.

W 2021 roku Bruno Mars pomógł wprowadzić na rynek nowa markę rumu SelvaRey. Mars stworzył dżingiel i reklamę do kampanii „Tropical Luxury, Wherever You Are”, która szybko zgromadziła miliony odsłon w sieci. Niedawno wokalista wypuścił też swoją pierwszą kolekcję ubrań – Ricky Regal, którą stworzył we współpracy z Lacoste.

Polecane

Share This