Była żona oskarża Josha Homme’a o znęcanie się nad dziećmi


2021.09.12

opublikował:

Była żona oskarża Josha Homme’a o znęcanie się nad dziećmi

foto: Ewelina "Eris" Wójcik / showtheshow.pl

Złe wieści docierają do nas ze Stanów. Brody Dalle, wokalistka The Distillers i była żona Josha Homme’a oskarżyła lidera Queens Of The Stone Age o znęcanie się nad ich dziećmi. Kobieta złożyła wniosek o zakaz zbliżania się Homme’a do trójki ich dzieci – córki Camilli i dwóch synów – Orrina i Wolfa. Artysta miał znęcać się nad potomkami fizycznie i psychicznie, m.in. szarpiąc i bijąc je, a także spożywając w ich obecności alkohol.

Prawnik Josha odpiera zarzuty, nazywając je „fałszywymi”, podkreśla jednak, że dla dobra dzieci muzyk ani jego otoczenie nie będą komentowali więcej tej sprawy.

Pani Dalle próbowała przeforsować zarzuty na policji, w opiece społecznej, w sądzie rodzinnym – żadna z instytucji nie chciała wszcząć procedur ze względu na to, że rzucane przez nią oskarżenia były nieprawdziwe – ucina reprezentująca Josha Susan Weisner.

Para pobrała się w 2005 roku. 14 lat później Brody złożyła wniosek o separację, a następnie pozew rozwodowy, argumentując to uzależnieniem Homme’a od alkoholu i narkotyków. Josh poszedł na odwyk, ale nie uratowało to ich związku. Artyści oskarżali się wzajemnie o przemoc domową i finalnie nie tylko się rozstali, ale też oboje wnioskowali o to, by nie móc się do siebie zbliżać.

Polecane

Share This