Były mąż chwali Britney za podjęcie leczenia psychiatrycznego

Artystka oddała się w ręce specjalistów.


2019.04.06

opublikował:

Były mąż chwali Britney za podjęcie leczenia psychiatrycznego

fot. mat. pras.

Problemy zdrowotne ojca Britney Spears odbiły się także na wokalistce. Kilka dni temu informowaliśmy, że Brit zgłosiła się do kliniki psychiatrycznej, gdzie oddała się pod opiekę specjalistom. Artystka jest podobno w kiepskim stanie, problemy ojca wycieńczyły ją psychicznie.

Choroba Jamiego Spearsa wpłynęła także na plany zawodowe wokalistki. Już na początku roku jej management informował o odwołaniu rezydentury w Las Vegas, tłumacząc to faktem, iż Britney chce się w pełni poświęcić sprawom rodzinnym.

Były mąż Kevin Federline chwali Britney za oddanie się pod opiekę psychiatrów.  – Kevin docenia, że Britney uznała, że musi zrobić krok w tył i podjąć rozważne kroki, by odpowiedzialnie poradzić sobie ze swoją sytuacją – możemy przeczytać w oświadczeniu opublikowanym w jego imieniu.

W środę na instagramowym profilu Britney pojawił się pierwszy post od połowy stycznia. Grafice, na której widnieje napis: „Zakochaj się w dbaniu o siebie, swój umysł, ciało i ducha” towarzyszy komentarz wokalistki: – Wszyscy potrzebujemy odrobiny czasu dla siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We all need to take time for a little „me time.” 🙂

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Polecane

Share This